Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten oszałamiający nowy kolor iPhone’a 14 Pro prawdopodobnie Cię oczaruje

Oczekuje się, że Apple iPhone 14 Pro zostanie pomalowany na nowy złoty kolor! Cóż, jest ich więcej. Wszystkie szczegóły są tutaj.

Długo oczekiwany smartfon tego roku na pewno będzie jabłko iPhone 14, który ma zostać zaprezentowany we wrześniu lub październiku. Przed premierą iPhone’a 14, przecieki i przewodniki poświęcają dodatkowy czas na udostępnienie wszystkich możliwych tajnych informacji o nadchodzącym iPhonie i jego innych modelach ogromnej rzeszy fanów Apple. Już teraz mamy wyobrażenie o tym, co może mieć iPhone 14 pod względem wzornictwa, aparatów, chipsetu, a nawet ceny! Dodatkowo najnowszy przeciek wskazuje, że w kolorze iPhone’a 14 Pro znajdzie się również kolor złoty.

Według informacji udostępnionych przez Pigtou.com, iPhone 14 Pro zostanie pomalowany na nowy złoty kolor, poza zwykłymi kolorami, które zwykle kojarzą nam się z modelami iPhone’a. To nadchodzi kilka tygodni po raporcie Apple Track, który ujawnił, że linia iPhone’a 14 ma być dostępna z zupełnie nowymi opcjami kolorystycznymi, w tym fioletowym i nowym projektem lampy błyskowej True Tone.

Najnowszy wyciek Pictou powtórzył wcześniejsze twierdzenie Apple tracker, który również zasugerował, że modele iPhone 14 Pro mają być dostępne w kolorze grafitowym, srebrnym i fioletowym wraz ze złotą kolorystyką. Cóż, raport wspomina również o modelach iPhone 14 i iPhone 14 Max, które mają być dostępne w kolorze czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i nowej fioletowej opcji kolorystycznej.

Czego jeszcze oczekuje się od serii iPhone 14

Oprócz nowego odcienia kolorów, projekt jest gorącym tematem dyskusji przed premierą iPhone’a 14. Najnowszy wyciek projektu na Weibo ujawnił, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą miały wycięcie w kształcie pigułki i gniazdo na czujniki Face ID i aparat do selfie. Podczas gdy modele iPhone’a 14 non-Pro ponownie pokażą to samo wcięcie. Cóż, biorąc pod uwagę kolejną ważną aktualizację od iPhone 13 Seria, nadchodzący iPhone 14 ma mieć nowy 48-megapikselowy czujnik do aparatu szerokokątnego, który będzie dedykowany modelom Pro iPhone’a 14, a także nowy chipset A16, który ma być pakowany w Pro tylko modele. .

READ  To „najpopularniejsza” gra na świecie