Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten nowy tryb przeniesie stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Modder „BartoszBuster” zapowiedział, że Grand Theft Auto IV Polska: Warszawa ukaże się 1 sierpnia. Aby uczcić tę zapowiedź, mod udostępnił również zwiastun tego moda, który znajdziecie poniżej.

Jak sugeruje tytuł, tryb ten przeniesie stolicę Polski, Warszawę, do otwartego świata Rockstar. Jako Niko Bellic gracze będą mogli eksplorować otoczenie.

BartoszBuster pracuje nad tą mapą od 2014 roku. Teraz nie wiem, czy będzie zawierała jakieś niestandardowe misje, czy nie. Wygląda na to, że będzie to po prostu duży obszar, który gracze będą odkrywać.

Mówiąc o GTA 4, oto kilka innych fajnych modów. Ta edycja Przywraca wrażenia z gry wieloosobowej Jest koniecznością. Co więcej, jest też fajny mod, który dodaje do gry Samochody 1950-1993 oraz Zmień nazwę miasta Nowy Jork. i w końcu, GTA IV Ultimate Piękna wersja Jest to paczka modów o pojemności 7,8 GB, której celem jest naprawienie grafiki w grze.

Zaktualizujemy tę historię za pomocą linku do pobrania, gdy tylko będzie dostępna. Do tego czasu ciesz się kolejnym zwiastunem!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier komputerowych i mocno wspiera społeczności modów i indie. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował na kilku stronach internetowych z grami. Pomimo tego, że jest silnym graczem w grach na PC, jego korzenie można znaleźć w grach na konsole. John kocha – i nadal kocha – 16-bitowe konsole, a SNES jest jednym z najlepszych. Platforma PC pokonała jednak konsole. Wynika to głównie z technologii 3DFX i karty graficznej z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John napisał również pracę magisterską na temat „Ewolucji karty graficznej PC”.
Kontakt: E-mail