Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Teledysk Snoop Dogga i Eminema Bored Ape jest dostępny do wypróbowania i sprzedaży na tokenach

ostatnie dwa tygodnie On miał Wiele Złe wieści Niektórzy w przestrzeni „Web 3”, ale nie poznalibyście tego, patrząc na reklamy w okolicy i wokół niej NFT.NYC A kamizelka 2022 wydarzenia. Coroczna impreza Bored Ape Yacht Club (BAYC) przyciągnęła w szczególności muzyków, takich jak The Roots, LCD Soundsystem, Haim, Lil Baby, Lil Wayne i innych, którzy wystąpili dla swoich członków. W ostatnim dniu imprezy goście obejrzeli premierę ten film Od dwóch celebrytów, którzy kupili tokeny, Eminema i Snoop Dogga.

wideo do nowej piosenki, Od D 2 LBC, nie jest pamiętną współpracą związaną głównie z paleniem marihuany, ale stale dzieli się na kreskówkowe obrazy małp. Kilku członków BAYC było rozczarowanych w lutym, gdy obaj mężczyźni wystąpili na pokazie Super Bowl w przerwie meczu i chociaż pojawiali się podczas oglądania reklam kryptowalut, pozornie co kilka minut, nie podkreślili swoich wysiłków w sieci 3.

Cena ApeCoin spadła o 39 procent w ostatnim miesiącu do 4,51 USD po osiągnięciu szczytu pod koniec kwietnia na poziomie ponad 23 USD, podczas gdy wartości Bitcoina i Ethereum są również o około 38 procent niższe niż 12 miesięcy temu. The Dziennik Wall Street Napisał 3 maja, że ​​„Płaska sprzedaż NFTOd tego czasu liczby na ogół nie uległy poprawie. W tym raporcie cytowano NFT z prywatnej grupy Snoop, Piesek #4292, który kilka miesięcy temu sprzedał się za ponad 33 000 USD. Jego właściciel wystawia obecnie przedmiot na sprzedaż za prawie 11 milionów dolarów, a podczas gdy najwyższa oferta w czasie publikacji wyniosła 210 dolarów, ktoś oferuje teraz 1218 dolarów. Możesz obejrzeć animację lub pobrać nieruchome obrazy HD z jej strony źródłowej tutajBezpłatny.

Mimo to właściciele BAYC mogą teraz oznaczać muzykę, która wykorzystuje postacie z klubu, do którego zainwestowali dużo pieniędzy. Poza tym mogli zobaczyć prawdziwy występ Snoop Dogga, nie Fałszywa, że ​​około 3 firmy internetowe oszukały ludzi w tym tygodniu podczas NFT.NYC.

READ  Dziesięć piosenek zakwalifikowało się do wielkiego finału

NFT obu raperów zostały nabyte przez strony trzecie w grudniu, mniej więcej w czasie ostatnich szczytów cen Bitcoin i Ethereum. Sześć transakcji agencji cyfrowej kosztowało 123,45 ETH, aby przejąć Eminem Znudzona Małpa #9055. W tamtym czasie było to około 460 000 USD, ale teraz jest to około 150 000 USD.

Ikona małpy powiązana ze Snoop Doggiem, #6723przeniesiony przelewem z portfela poprzedniego właściciela, a nie sprzedaż po cenie zarejestrowanej na blockchainie, co umożliwia MoonPay. Firma skupiła się na ułatwieniu celebrytom kupowania drogich NFT Utrudnia również dokładne śledzenie, w jaki sposób uzyskuje się te żetony celebrytówJuż teraz płaci mocno nagłośnione ceny.

Odblokowanie możliwości wykorzystywania przez właścicieli tokenów obrazów małp w ich kreatywnych lub komercyjnych przedsięwzięciach jest częścią strategii Bored Ape Yacht Club, nawet jeśli nie jest jasne, dlaczego lub w jaki sposób zwiększy to atrakcyjność osób, które nie wydały sześciu cyfr na NFT . sposób, w jaki to widzą, To początek nowej branży medialnejz prawami własności intelektualnej związanymi z tokenami cyfrowymi, a monetyzacja spływa na wszystkich z nimi powiązanych.

Prawda o NFT i prawach autorskich jest bardziej skomplikowana – możesz Postępuj zgodnie z naszym wyjaśnieniem stanu rzeczy tutaj. Ale na razie imprezy trwają, a właściciele BAYC mają wiele rzeczy do sprzedania Yuga Labs członkom, którzy nadal są stałymi, jak dobra A Ziemia obiecuje w metawersie, który jeszcze nie został wydany.