Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TECNO świętuje swój debiut na MWC, prezentując dwa nowe smartfony, ulepszone laptopy i różne prezentacje AIoT

TECNO wprowadzi na rynek swój pierwszy składany smartfon PHANTOM V Fold oraz pierwszy telefon do selfie SPARK 10 Pro i MEGABOOK S1 2023 Najnowszy laptop procesor Intel® Core™ i zaprezentowanie swojego zróżnicowanego cyfrowego ekosystemu AIoT na targach MWC Barcelona 2023.

LondynI 28 lutego 2023 r /PRNewswire/ — TECNO, innowacyjna marka technologiczna działająca na ponad 70 światowych rynkach, świętuje dziś swój debiut na targach Mobile World Congress (MWC) 2023 w Barcelona. Aby to uczcić, marka wprowadzi na rynek swój pierwszy składany smartfon klasy premium, PHANTOM V Fold, a także ekscytujący telefon do selfie SPARK Pro 10 oraz zmodernizowany laptop MEGABOOK S1 2023 z najnowszą 13. generacją Intela. Rdzeń™ Uzdrowiciel. Marka zaprezentuje również wybrane produkty z szerokiej gamy produktów AIoT i zademonstruje wartość swojego innowacyjnego ekosystemu cyfrowego.

PHANTOM V Fold: Potężny składany smartfon

TECNO wprowadzi na rynek PHANTOM V Fold, pierwszy w historii składany smartfon, drugiego dnia MWC Barcelona 2023, podczas specjalnej premiery. Jako najnowszy produkt submarki luksusowych smartfonów TECNO, urządzenie obiecuje podnieść poprzeczkę w zakresie składanych, inteligentnych wrażeń dzięki serii samodzielnie opracowanych technologii, kluczowej współpracy i innowacyjnym funkcjom projektowym.

PHANTOM V Fold będzie pierwszym na świecie smartfonem składanym od lewej do prawej, wyposażonym we flagowy procesor MediaTek Dimensity 9000+. Wykonany na zamówienie dwuukładowy dwurdzeniowy procesor 5G jest wytwarzany w zaawansowanym procesie produkcyjnym 4 nm firmy TSMC i zapewnia wyjątkowo płynną pracę składanego urządzenia przy niskim zużyciu energii.

Telefon będzie również wyposażony w pięcioobiektywowy system ultra-wyraźnego obrazowania, w tym 50-megapikselowy aparat główny z dedykowaną matrycą światłoczułą, dwa dodatkowe obiektywy tylne, a także dwa obiektywy przednie. Od ulepszonych autoportretów tylnym aparatem po bardziej wciągające rozmowy wideo na dużym ekranie, system zapewnia ekscytujące wrażenia wizualne dzięki składanej konstrukcji telefonu.

Oprócz prezentacji na stoisku TECNO na targach MWC, PHANTOM V Fold będzie jedynym składanym urządzeniem z procesorem Dimensity 9000+ prezentowanym na stoisku firmy MediaTek na targach MWC w ramach interakcji firmy TECNO z różnymi partnerami strategicznymi na targach.

SPARK 10 Pro: Blask do selfie i wydajności

SPARK 10 Pro, doskonały model z zupełnie nowej serii SPARK, debiutuje na MWC. To urządzenie, zaprojektowane dla pokolenia Z, wyróżnia się młodzieńczym i nowoczesnym designem, zaawansowanymi możliwościami robienia selfie i wysoką wydajnością w sekcji docelowej.

SPARK 10 Pro jest wyposażony w przedni aparat o rozdzielczości 32 megapikseli i podwójną lampę błyskową do robienia oszałamiających selfie w każdym świetle, a także tylny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli.

Wraz z doskonałymi autoportretami, potężny procesor do gier MediaTek Helio G88 w SPARK 10 Pro zapewnia niesamowite wrażenia dla graczy i ultrapłynne wrażenia użytkownika w codziennym użytkowaniu, podczas gdy unikalny, trwały panel tylny z gwiaździstym szkłem tworzy błyszczące wykończenie, które jest wygodne w ręka.

Dzięki tym funkcjom SPARK 10 Pro jest idealny dla fashionistek, którzy chcą wyrazić swoją żywą i młodzieńczą energię. Oficjalna premiera serii SPARK 10 rozpocznie się w marcu, ale SPARK 10 Pro zostanie pokazany po raz pierwszy na stoisku TECNO MWC Barcelona 2023.

MEGABOOK S1: zaktualizowany o najnowsze procesory Intel

Flagowy laptop MEGABOOK S1 będzie również prezentowany na stoisku TECNO. Po raz pierwszy został uruchomiony w dniu grudzień 2022 rUrządzenie wyposażone jest w 13 najnowszych urządzeńyProcesor Intel Core nowej generacji waży zaledwie 1,35 kg (2,97 funta) i ma zaledwie 13,5 mm (0,53 cala) grubości, dzięki czemu wydajne przetwarzanie w domu i w podróży jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

MEGABOOK S1 2023 jest wyposażony w komputer Hand Gesture SwiftTransfer, który obsługuje nową generację łączności TECNO OneLeap, udostępnianie danych, zarządzanie plikami, współpracę na wielu ekranach i odwrotne udostępnianie sieci w całym cyfrowym ekosystemie TECNO. W rezultacie użytkownicy mogą cieszyć się głębszą integracją swoich urządzeń i bardziej wciągającymi wrażeniami cyfrowymi.

MWC 2023: Prezentacja innowacji TECNO

Począwszy od 2019 roku, TECNO rozpoczęło starania o zbudowanie cyfrowego ekosystemu wraz z uruchomieniem strategii AIoT, której celem jest zrewolucjonizowanie i zainspirowanie cyfrowego stylu życia docelowych konsumentów. Dzięki tej wizji biznes TECNO AI of Things szybko ewoluował, obejmując urządzenia do noszenia, inteligentne produkty audio, laptopy, inteligentne urządzenia domowe i wiele innych. TECNO zaprezentuje wartość swojego cyfrowego ekosystemu, skupionego wokół smartfonów i laptopów, na MWC 2023.

Oprócz smartfonów i inteligentnych laptopów biznesowych MEGABOOK S1 2023, TECNO wprowadzi laptopy z serii MEGABOOK i inteligentne urządzenia osobiste, w tym słuchawki True 1 i Ultimate 1 TWS; Oraz kamerę WiFi i router WiFi z naszej oferty inteligentnych urządzeń domowych. Odwiedzający stoisko TECNO mogą doświadczyć przyszłościowego i ambitnego ducha marki, jednocześnie odkrywając jej innowacje technologiczne.

Świętując swój debiut na MWC wraz z wprowadzeniem na rynek wyjątkowego nowego urządzenia i prezentując swój wszechstronny pakiet produktów AIoT, TECNO potwierdza swoją pewność co do swojej pozycji wschodzącej gwiazdy w branży, kierującej się filozofią „Stop At Nothing” i zaangażowaniem w innowacje zorientowane na klienta.

Odwiedzających MWC zapraszamy do odwiedzenia stoiska TECNO, zlokalizowanego pod adresem 7A90, hala 7, Vera Gran Via.

Goście są również zaproszeni do wzięcia udziału w oficjalnej premierze PHANTOM V Fold 28 lutego 15:30 w Hali 6, Scena 1, Vera Gran Via. Aby zgłosić udział w wydarzeniu inauguracyjnym, odwiedź stronę:
https://www.mwcbarcelona.com/agenda/session/tecno-phantom-v-fold-global-launch

źródło: TECNO

READ  Do rozszerzenia Nintendo Switch Online dodano trzy gry Sega Genesis