Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Te nadchodzące telefony będą korzystać z procesorów Snapdragon 8 Plus Gen 1 i 7 Gen 1

Po miesiącach plotek Qualcomm w końcu porzucił swój najnowszy chipset i Lwia paszcza 8 Plus Gen 1 i Snapdragon 7 pierwsza generacja. Firma Qualcomm ogłosiła, że ​​niektórzy z jej partnerów skorzystają na nowych urządzeniach, ale coraz więcej szczegółów zaczyna się pojawiać, a firmy podkreślają produkty, które będą oferować ze Snapdragonem 8+ Gen 1 i Snapdragonem 7 Gen 1.

Qualcomm Snapdragon 8 Plus 1. generacji

Lee Jun, założyciel i dyrektor generalny Xiaomi, Reklamuj się na Twitterze Że kolejny flagowiec firmy będzie zasilany przez Snapdragon 8 Plus Gen 1. Co więcej, Jun stwierdził, że Xiaomi ściśle współpracuje, aby wyprodukować jak najlepszy produkt we współpracy z Qualcomm. Chociaż nie ogłoszono żadnego konkretnego telefonu, uważa się, że Jun mówił o Xiaomi 12 Ultra.

Minęło trochę czasu, odkąd ostatnio o tym słyszeliśmy OSO, Zespół złożony z byłych członków głównego zespołu. Ale to nie znaczy, że nie włożyli wysiłku w pracę nad swoim pierwszym smartfonem, OV1. Chociaż to Wygląda jak toWygląda na to, że jego umywalki zostaną ulepszone. Chociaż pierwotnie planowałem użyć Snapdragona 8 Gen 1, oficjalny Konto OSOM na Twitterze potwierdził jej ruch do SoC Snapdragon 8 Plus 1. generacji. Oczywiście OSOM nie ujawnił dokładnie, kiedy jego telefon trafi na rynek.

OnePlus ogłoszony przez Konto Weibo Będzie obsługiwać Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Soc. I choć ogłoszono, że w drodze jest nowy produkt, nie wspomniano o żadnych szczegółach dotyczących nazwy urządzenia ani innych specyfikacji. Jedyne, co ujawnił, to to, że ten produkt zostanie wprowadzony na rynek w trzecim kwartale 2022 roku. Spekuluje się, że może to osiągnąć OnePlus 10 Ultra.

Motorola ogłosiła, że ​​skorzysta na tym Snapdragon 8 Plus pierwszej generacji nadchodzą wieści Z jego oficjalnego konta na Weibo. Niestety, nic nie dało się dalej stwierdzić, że planuje wykorzystać niedawno zapowiedziany SoC. Według plotek telefon Snapdragon 8 Plus Gen 1, nad którym pracuje firma, nosi kryptonim Moto Frontier.

READ  Rozpocznij wiosenną przygodę z fitnessem z rabatem do 43% na inteligentne wagi Renpho

Realme to kolejna firma, która zapewnia wsparcie dla Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, co potwierdza jej konto Weibo. w Nowa publikacjaFirma oświadczyła, że ​​coś nad nią pracuje, a telefon ma nazywać się Realme GT 2 Master Explorer Edition.

ASUS ogłosił Przez Twittera ROG Phone 6 będzie dostarczany z Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Soc. Nie podano żadnych dalszych szczegółów, ale udało nam się dowiedzieć, co to za plik Telefon może brzmieć Kilka miesięcy temu. Oczywiście musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenie.

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1

ten OPPO Reno 8 Pro Ma pojawić się po raz pierwszy za kilka dni. Telefon będzie zasilany przez najnowszą wersję Qualcomma, Snapdragon 7 Gen 1 SoC. Ponieważ ten telefon był często wyciekany w Internecie, wiemy, jak wygląda i jego specyfikacje. Ale mogą być niespodzianki, więc będziemy musieli poczekać na pełne ujawnienie, aby dowiedzieć się więcej.

Oczywiście więcej firm podzieli się szczegółami na temat swoich przyszłych urządzeń zasilanych przez procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 lub Snapdragon 7 Gen 1 SoC. Gdy tak się stanie, będziemy aktualizować ten artykuł. Widzisz coś, co przegapiliśmy? Komentarz poniżej.