Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift była „przerażona” po tym, jak ekolodzy ujawnili szczegóły jej harmonogramu podróży

Taylor Swift była przerażona inwazją na prywatność po tym, jak szczegóły jej harmonogramu podróży zostały ujawnione przez ekologów, którzy śledzą korzystanie z prywatnych odrzutowców.

  • Szczegóły podróży Swifta wyciekły w zeszłym tygodniu z grup środowiskowych
  • 32-letnia Swift jest „przerażona, że ​​wszędzie ją namierzają”
  • Piosenkarka przez lata miała do czynienia z wieloma prześladowcami

Taylor Swift jest „przerażona” swoim bezpieczeństwem po tym, jak szczegóły jej planu podróży wyciekły do ​​sieci.

Według relacji z słońcegrupy ekologiczne, które śledzą prywatny odrzutowiec, wykorzystują ujawnione szczegóły planu lotu Swifta w zeszłym tygodniu, a źródła powiedziały zdobywcy Grammy, 32-latce, że „są przerażeni, że wyznaczają jej cel, gdziekolwiek się udaje”.

Swift – która ma wyreżyserować swój pierwszy film fabularny – jest zainteresowana przede wszystkim tym, że przez lata miała do czynienia z wieloma prześladowcami, a z kolei „dużo zainwestowała w technologię”, aby chronić swoją prywatność, w tym zachować szczegóły z jej harmonogramu podróży utrzymywanych w tajemnicy.

Najnowsze: 32-letnia Taylor Swift jest „przerażona” swoim bezpieczeństwem po tym, jak szczegóły jej planu podróży wyciekły do ​​​​sieci. Zrobione w zeszłym miesiącu w Los Angeles

Źródło powiedziało, że artystka-antybohaterka „czuje się, jakby wróciła do punktu wyjścia”, starając się zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Ekspert ds. Bezpieczeństwa powiedział The Sun, że ludzie, którzy ujawnili informacje Swifta, „mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności… gdyby coś się stało” piosenkarzowi.

„Jest jedną z najczęściej śledzonych celebrytek na świecie, a jej bezpieczeństwo jest zagrożone pod pozorem bycia przyjaznym dla środowiska, podczas gdy w rzeczywistości jest to nic innego jak kolejny sposób na ściganie jej” – powiedział ekspert.

READ  Czytnik z ust ujawnia uroczą wymianę zdań między królową i księciem Ludwikiem na balkonie Pałacu Buckingham

Piosenkarka Shake It Off była zaangażowana w kontrowersje dotyczące korzystania przez nią z prywatnego odrzutowca na początku tego roku, kiedy wylądowała na szczycie listy „Gwiazd z najgorszą emisją CO2 z prywatnego odrzutowca”, wynika z badania przeprowadzonego przez firmę marketingową. dziedziniec.

Swift jest zaniepokojona głównie tym, że przez lata miała do czynienia z wieloma prześladowcami, a zatem „dużo zainwestowała w technologię”, aby chronić swoją prywatność, w tym ukrywać szczegóły swojego harmonogramu podróży.  Nakręcony w zeszłym miesiącu w Niemczech

Swift jest zaniepokojona głównie tym, że przez lata miała do czynienia z wieloma prześladowcami, a zatem „dużo zainwestowała w technologię”, aby chronić swoją prywatność, w tym ukrywać szczegóły swojego harmonogramu podróży. Nakręcony w zeszłym miesiącu w Niemczech

Źródło podało artystę antybohatera

Źródło powiedziało, że artystka-antybohaterka „czuje się, jakby wróciła do punktu wyjścia”, starając się zapewnić sobie bezpieczeństwo

Badanie wykazało, że piosenkarz We Never Get Back odbył łącznie 170 lotów w przedziale czasowym od stycznia do lipca, gromadząc 22 923 minuty w powietrzu, łącznie 15,9 dni.

Średni czas lotu samolotem Taylora wynosił zaledwie 80 minut, przy średnim czasie lotu 139,36 mil, wynika z badania. Jego emisje z lotu w ciągu roku wyniosły 8293,54 ton, czyli 1184,8 razy więcej niż całkowita roczna emisja przeciętnej osoby. Najkrótszy lot Taylora w historii w 2022 roku trwał zaledwie 36 minut, z Missouri do Nashville.

– powiedział rzecznik piosenkarza mi! Aktualności W odpowiedzi „samolot Taylor jest regularnie wypożyczany innym osobom” i że „przypisywanie jej większości lub wszystkich tych lotów jest rażąco błędne”.

reklamy