Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tajny gest księcia Harry’ego wobec Meghan Markle został ujawniony przez jej współpracownika na pogrzebie

Tajny gest księcia Harry’ego wobec Meghan Markle został ujawniony przez jej współpracownika na pogrzebie

Gość na pogrzebie królowej Elżbiety II ujawnił uprzejmy gest, jaki książę Harry wykonał wobec swojej żony Meghan Markle, aby poczuła się „bardziej komfortowo” podczas nabożeństwa.

W poniedziałek 19 września tysiące żałobników i członków rodziny królewskiej wzięło udział w państwowym pogrzebie w Opactwie Westminsterskim. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Ludzie O tym wydarzeniu gość pogrzebu i prawnik Pranav Bhanot opowiedział o niektórych momentach, których był świadkiem, w tym tej między Meghan i Harrym.

Bhanot powiedział, że były pewne punkty, w których para musiała iść „w różnych kierunkach” po „przejściu razem”, co skłoniło Harry’ego do zaoferowania dodatkowego wsparcia swojej żonie, trzymając ją za rękę.

„Widziałem zapewnienia, jakich Harry dawał Meghan w czasie, gdy szli razem i musieli iść w różnych kierunkach” – powiedział.

– Zauważyłem, jak bardzo Harry wspiera Meghan – dodał Bhanout. „Kiedy po przyjęciu rozeszli się w swoim kierunku, mocno ścisnął ją za rękę. Poczuła, że ​​chce się upewnić, że jest jej wygodnie.”

Siedząc w drugim rzędzie podczas nabożeństwa królowej, Meghan i Harry trzymają się za ręce i pocieszają się nawzajem. Księżna była później widziana ocierając łzy poza klasztorempo pogrzebie.

Przed ponurą okazją w poniedziałek Meghan i Harry wzięli udział w nabożeństwie żałobnym w Westminster Hall, gdzie po raz kolejny trzymali się za ręce w publicznym okazaniu uczuć, które pojawiły się wśród innych członków rodziny królewskiej.

Następnie przeprowadzono wywiad z osobistym cyfrowym asystentem pary mieszane odpowiedziNiektórzy chwalili ten gest, inni twierdzili, że był „brak szacunku”. Wielu użytkowników mediów społecznościowych wyraziło również, że krytyka ich ciąży była „podwójny standard’, gdy wnuczka królowej, Zara Tindall i jej mąż, Mike Tindall, szli obok siebie, opuszczając w zeszłym tygodniu służbę w Westminsterze.

Wraz z księciem i księżną Sussex wiele innych osób W poniedziałek trzymali się za ręce swoich partnerów Służba, w tym księżniczka Eugenie i jej mąż, Edoardo Mapelli Mozzi. Gdy szli na swoje miejsca, kilka par, w tym Zara i Mike, prezydent USA Joe Biden i jego żona, dr Jill Biden, widziano trzymających się za ręce.

READ  Louis Tomlinson z One Direction pomógł Harry'emu Stylesowi czuć się komfortowo podczas noszenia lakieru do paznokci

Stanowy pogrzeb królowej w Westminster i Windsor dobiega obecnie końca, gdy zostaje pochowana podczas prywatnej ceremonii pogrzebowej z udziałem króla Karola III i reszty świata. jej rodzina królewska. Jej trumna zostanie umieszczona obok jej zmarłego męża, księcia Filipa i jej rodziców, króla Jerzego VI i królowej matki.