Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival pojawi się na Nintendo Switch we wrześniu

Na początku tego roku firma Bandai Namco ogłosiła, że ​​zostanie wydana Taiko no Tatsujin: Festiwal rytmiczny Gdzieś w tym roku na Nintendo Switch.

Teraz w aktualizacji potwierdzono, że gra pojawi się 23 września na całym świecie. Jak wspomniano wcześniej, dołączonych zostanie 76 utworów, a także usługa subskrypcji w grze – dająca graczom dostęp do ponad 500 utworów w dniu premiery.

Jeden z utworów zawiera również orkiestrową wersję głównego tematu z legenda o zelda. Oto kilka PR z oryginalnej reklamy:

„Ostatni Taiko no Tatsugen Gra nadchodzi na Nintendo Switch! Bęben do szpuli 76 uderzeń, w tym orkiestrowa wersja głównego tematu legenda o zelda, a także „Gurenge”, „Feel Special” i „Racing in the Night”. Zmierz się ze sobą w nowym trybie Great Drum Toy War lub zagraj koncert na żywo ze znajomymi w DON-chan. Ponadto w momencie premiery w grze dostępna będzie płatna usługa subskrypcji, która zapewni dostęp do ponad 500 utworów. Bębnij do syta, kiedy Taiko no Tatsujin: Festiwal rytmiczny na Nintendo Switch w 2022 roku.”

Wraz z tym ogłoszeniem ruszyły zamówienia przedpremierowe na Taiko no Tatsujin Drum Controller Oficjalna strona Bandai Namco. Czy jesteś podekscytowany tym nadchodzącym wydaniem? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Po ujawnieniu nowej gry Knights of the Old Republic na PS5, oryginał trafi na Switch