Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival pojawi się na Nintendo Switch we wrześniu

Na początku tego roku firma Bandai Namco ogłosiła, że ​​zostanie wydana Taiko no Tatsujin: Festiwal rytmiczny Gdzieś w tym roku na Nintendo Switch.

Teraz w aktualizacji potwierdzono, że gra pojawi się 23 września na całym świecie. Jak wspomniano wcześniej, dołączonych zostanie 76 utworów, a także usługa subskrypcji w grze – dająca graczom dostęp do ponad 500 utworów w dniu premiery.

Jeden z utworów zawiera również orkiestrową wersję głównego tematu z legenda o zelda. Oto kilka PR z oryginalnej reklamy:

„Ostatni Taiko no Tatsugen Gra nadchodzi na Nintendo Switch! Bęben do szpuli 76 uderzeń, w tym orkiestrowa wersja głównego tematu legenda o zelda, a także „Gurenge”, „Feel Special” i „Racing in the Night”. Zmierz się ze sobą w nowym trybie Great Drum Toy War lub zagraj koncert na żywo ze znajomymi w DON-chan. Ponadto w momencie premiery w grze dostępna będzie płatna usługa subskrypcji, która zapewni dostęp do ponad 500 utworów. Bębnij do syta, kiedy Taiko no Tatsujin: Festiwal rytmiczny na Nintendo Switch w 2022 roku.”

Wraz z tym ogłoszeniem ruszyły zamówienia przedpremierowe na Taiko no Tatsujin Drum Controller Oficjalna strona Bandai Namco. Czy jesteś podekscytowany tym nadchodzącym wydaniem? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Microsoft współpracuje z VW, aby HoloLens działał w samochodach