Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szokujący powrót Patricka Tupoluto do bluesa, ujawniono informacje o prostytutkach Chiefs i ogłoszono ostateczne składy Super Rugby Pacific

Patrick Topoloto powróci dla Blues w finale Super Rugby Pacific. Zdjęcia / Fotosport

Nowa inicjatywa Super Rugby Pacific polegająca na ogłoszeniu składów wszystkich drużyn w środę o 16:00 oznacza nowy początek Ogłaszać Seria: Typy Super Rugby.

W każdą środę znajdziesz najświeższe informacje o drużynie przed weekendowym meczem rugby: kto weźmie udział, kto odpadnie i kiedy mecz się rozpocznie.

Blues zmierzy się z liderami

W siódmym meczu finałów NBA w 1970 roku środkowy New York Knicks Willis Reed zaszokował fanów, ekspertów i przeciwników, gdy wszedł na boisko, aby zająć swoje miejsce przeciwko wielkiemu zawodnikowi Los Angeles Lakers Wiltowi Chamberlainowi.

Status Reida wisiał na włosku, gdy w decydującym meczu zmierzył się z kontuzją biodra, ale wyszedł na boisko i odegrał ważną rolę w zwycięstwie.

Patrick Topoloto ma okazję napisać podobną historię dla siebie.

Kapitan drużyny The Blues dokona imponującego powrotu po kontuzji kolana, gdy w sobotni wieczór zajmie miejsce w wyjściowym składzie przeciwko Chiefs na stadionie Eden Park w finale Super Rugby Pacific.

Tuipulotu doznał kontuzji podczas zwycięstwa swojej drużyny nad Druą z Fidżi w ćwierćfinale dwa tygodnie temu i przewidywano, że będzie pauzował przez maksymalnie siedem tygodni. Jednak we wtorek na treningu został dopuszczony do gry po sprawdzeniu stanu kolana.

Trener bluesa Vern Cotter powiedział, że decyzja o grze z Tuepolo została podjęta po dokładnych badaniach medycznych.

„Patty jest człowiekiem bluesa na zawsze i przyszedł do nas w tym tygodniu bardzo chętny do gry w wielkim finale” – powiedział Cotter.

„W poniedziałek na siłowni, a następnie wczoraj na murawie przetestował kolano. Dobrze się spisał i uzyskał zgodę naszego zespołu medycznego – jest mile widzianym dodatkiem do naszego składu, zamkiem dla naszego talizmanu i naszego lidera” – powiedział. .

READ  Obejrzyj: Dziwna nowa indyjska taktyka wzbudza kontrowersje przeciwko Czarnym Czapkom

Josh Pierre wraca na ławkę rezerwowych, a z ławki wraca Tuipulotu, a z ławki wraca Bryce Hemme, pokonując Coreya Evansa w 23. rundzie.

Start: sobota o 19:05 w Eden Park

1. Uva Toungvasi

2. Ricky Riccitelli

3. Marcel Renata

4. Patrick Tuipulotu (c)

5. Sam Dare

6. Akira Iwane

7. Dalton Papale

8. Hoskins Sototo

9. Finlay Christie

10. Harry Plummer

11. Caleba Clarka

12. A. J. Lam

13. Rico Ioane

14. Marek Tilia

15. Stefan Perofeta

Protektoraty:

16. Kurt Eklund

17. Jozue Fusitua

18. Angus Taffau

19. Josh Pierre

20. Adrian Choate

21. Tova Funaki

22. Obramowanie cenowe

23. Cole’a Forbesa

Zespół Chiefs zmierzy się z The Blues

Powrót do kwalifikacji do Super Rugby Pacific odbył się kosztem Chiefs, którzy wystąpią bez prostytutki Samisoni Taukei’aho i rezerwują Naitoa Ah Kuoi na finał ze względu na kontuzję.

Obaj wnieśli główny wkład w Chiefs w 2024 r.; Taukei’aho prowadzi w grze prostytucyjnej, a Ah Kuoi oferuje cenne minuty, rozpoczynając i schodząc z ławki. Zastąpili ich odpowiednio Tyrone Thompson i Mannakee Selby-Rickett po zaledwie dwóch zmianach w składzie. Inna prostytutka Bradley Slater, który w ostatni weekend opuścił półfinałowe zwycięstwo nad Hurricanes pod chmurką kontuzji, będzie wspierał Thompsona.

Jednakże Chiefs będzie zachęcony powrotem Shauna Stevensona, który będzie grał na bocznym obrońcy po wycofaniu się w ostatni weekend. Jego powrót przenosi Etienne Nanai Citoro z powrotem na skrzydło, Daniel Rona przechodzi na ławkę rezerwowych, a Liam Coombes-Fabling zostaje usunięty ze składu meczowego.

„To niefortunne, że straciliśmy kilku kluczowych zawodników z powodu kontuzji, ale żaden zespół nie był na to odporny i nie widać, żebyśmy martwili się czymś, nad czym nie mamy kontroli” – powiedział trener Chiefs Clayton McMillan.

READ  Gwiazda NBA LeBron James kwestionuje swoją emeryturę po tym, jak Lakers odpadli z play-offów

„Jesteśmy bardzo podekscytowani zawodnikami, którzy otrzymali teraz szansę. Tyrone Thompson i Mannaki Selby-Rickett mają dwóch dobrych zawodników, którzy będą bardzo dobrze służyć drużynie.

1. Aidana Rossa

2. Tyrone’a Thompsona

3. George Dyer

4. Jimmy Tupou

5. Topo Fi

6. Samibini Finau

7. Luke Jacobson (c)

8. Miasto Wallace’a

9. Cortez Ratima

10. Damien McKenzie

11. Itini Nanai Citoro

12. Ramika Buihibe

13. Anton Lehnert-Brown

14. Emoni Narawa

15. Seana Stevensona

Protektoraty:

16.Bradley Slater

17. Jared Proffitt

18. Robin O’Neill

19. Mannaki Selby Rickett

20. Szymon Parker

21. Xavier Roux

22. Quinn Tobiasz

23. Daniel Rona