Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szaleństwo rzeźnika „zdruzgotane” po kradzieży koszulek Smart Mountain Warriors

Sir Peter Leach „The Destroyer”, znany wielu w świecie ligi rugby jako Mad Butcher, był załamany po tym, jak kilkanaście podpisanych koszulek Warriors zostało skradzionych z jego kolekcji w nocy ze stadionu Mount Smart.

Leach zabrał się do mediów społecznościowych, aby podzielić się wiadomościami Ten nalot miał miejsce w nocy i zabrano 14 koszul.

Leach zapytał publiczność: „Jeśli słyszysz o kimś, kto próbuje smagać koszule wojowników, proszę o kontakt”.

„Te koszulki są niezastąpione”.

Wśród zabranych koszul znajdują się koszule noszone przez byłego kapitana Stephena Price’a i zawodnika drużyny Owena Guttenbilla oraz podpisane stroje z drużyny, gdy trenerem był Evan Cleary.

„Najbardziej niepokoi mnie nie to, że zostały skradzione, ale to, że ci ludzie, którzy je zabrali, kradną opinię publiczną ze swojego stanowiska” – powiedział później Leach dla 1News.

„Są wyjątkowe – każdy z nich… Jeśli nie odzyskamy ich, koszula Owena – nie będziesz w stanie jej zastąpić. Steve Price, jest w Australii i nie przyśle mi kolejnej więc tego nie zastępujesz.

„Byłem poparzony. Miałem ochotę płakać”.

W oświadczeniu menedżer stadionu w Auckland, James Parkinson, powiedział, że Mt Smart Stadium był celem „oportunistycznych złodziei”.

„Podczas nalotu skradziono szereg przedmiotów, w tym 14 niezastąpionych koszulek, które były częścią kolekcji Sir Petera Leacha, którą podarował stadionowi, elektronikę, narzędzia i pojazd, które zostały użyte do zablokowania kilku bram, gdy opuścili scenę. ”

„Współpracujemy z policją nowozelandzką i mamy nadzieję, że uda im się złapać sprawców i zwrócić skradzione przedmioty do Mount Smart”.

Czytaj więcej: 3 bramy zostały uszkodzone, a pojazd został skradziony w sprytnym nalocie górskim – policja

Leach zwykł wystawiać swoją kolekcję pamiątek sportowych we wszystkich swoich sklepach Mad Butcher w całym hrabstwie, które rozwijał podczas swojej kadencji jako menedżer drużyny rugby Kiwis, która obejmowała zagraniczne trasy koncertowe, a także jego bliski związek z Warriors.

READ  JD Sports kupuje 80% udziałów w Cosmos Sports

Jego praca w społeczności sprawiła, że ​​zaprzyjaźnił się również z innymi sportowcami, pomagając tylko swoim grupom rozwijać się wraz z zakupem jednego egzemplarza, który wygrał na aukcjach.