Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Susanna Reid opisuje dzień, w którym odszedł jej współgospodarz GMB

Nawet najbardziej wojownicze pary nie spierają się tak mocno – ani często – jak Piers Morgan z Susanną Reed, cierpliwą prezenterką programu ITV Good Morning Britain.

Pierce zwykł nazywać Susannę swoją „telewizyjną żoną”, a ich związek miłosno-nienawistny sprawił, że oglądanie śniadania stało się fascynujące, dopóki Pierce nie wyszedł po kłótni o komentarze, które zrobił na temat Meghan Markle w marcu zeszłego roku.

Chodniki mocno wszystko odczuwały. Susanna, która teraz oferuje GMB szereg mniej szorstkich współprowadzących, śmieje się i może rozpocząć dyskusję w pustym pokoju. Miał bardzo surowe poglądy na aktora Daniela Craiga trzymającego swoje dziecko w wegańskich rolkach z kiełbasą Babosa i Grega.

Na wypadek, gdybyś przeoczył te rzeczy, Pierce szydził z aktora Jamesa Bonda jako „słabego” ze względu na jego sposób trzymania córeczki i powiedział: „Ona śmierdzi! Pragnienie! Podczas gryzienia w bezmięsną bułkę z kiełbasą. Tymczasem Susanna wyraziła zdanie odrębne, mówiąc: „Kocham ich. To naprawdę pyszne!

50-letnia Susanna Reid (na zdjęciu) wspomina dzień, w którym jej współprowadzący Piers Morgan zaatakował Good Morning Britain po kłótni o spotkanie Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah

Nic więc dziwnego, że jedna z najbardziej niepokojących wiadomości tego roku – niesławny wywiad Oprah z Harrym i Meghan – spowodowała załamanie Pierce’a. Wyruszył, ku zdumieniu widzów Zuzanny i GMB, po rozgniewaniu: „Wieję wściekły. Mam dość tego, co po prostu musiałem oglądać.

Tym, co najbardziej niepokoiło Pierce’a, była wskazówka Meghan, że jej syn Archie nie mógł zostać księciem ze względu na kolor jego skóry, który później nazwał „zupełną bzdurą”, ponieważ prawnukom króla dano tytuły tylko wtedy, gdy były w nich. Bezpośrednia linia do tronu.

– No dobrze, ale niektórzy ludzie mogą być zdenerwowani i poruszeni tym, co właśnie usłyszeli – powiedziała wtedy Susanna swoim zwykłym spokojnym tonem.

Następnie przytoczyła twierdzenia Meghan dotyczące jej zdrowia psychicznego – jej protest, że „nie chce już żyć” i jej twierdzenie, że kiedy szukała pomocy, powiedziano jej, że nie może jej otrzymać, ponieważ nie będzie. Dobre dla zdjęcia nieruchomości. Ale Pierce chciał nazwisk.

Do kogo poszła Megan? Co powiedzieli? Następnie dodał, że nie wierzy w ani jedno słowo, które powiedziała Meghan – i nie uwierzyłby „gdyby przeczytała mi prognozę pogody”.

„Cóż, to żałosna reakcja na kogoś, kto wyraził te myśli” – odpowiedziała Susanna.

Susanna, która opisuje odejście Pierce'a jako

Susanna, która opisuje odejście Pierce’a jako „emocjonalne”, przyznaje, że nie sądzi, by naprawdę odchodził z serialu. Na zdjęciu: Susanna Beers w Good Morning Britain

Wtedy pojawił się meteorolog Alex Beresford, krytykując Pierce’a za „zmiażdżenie” Meghan i nazwanie jego zachowania „diabolicznym”. To była słoma, która przebiła grzbiet wielbłąda: pękły chodniki. Susanna zaapelowała o wczesną przerwę w reklamie i zaprosiła go z powrotem na plan, po czym nastąpiły bardziej gorące dyskusje.

READ  Eurowizja: Islandczyk Daci Freire, aby obejrzeć konkurs piosenki w hotelu

Następnie, w następstwie najbardziej pracowitego poranka w historii śniadań telewizyjnych, Pierce zrezygnował z programu. Uff! Co działo się w głowie Susanny, gdy zaczynał się odcinek? „Byłam w szoku” – mówi, mówiąc o tym po raz pierwszy.

To było surrealistyczne, kiedy Pierce wstał i wyszedł. Wyszedłem z nim porozmawiać. Odbyliśmy ożywioną dyskusję. Nie pamiętam, co powiedziałem, wszystko jest teraz trochę zamazane, ale wróciło.

Nie zgadzamy się z Pierce’em w 95 procentach przypadków

Nie sądziłem, że naprawdę opuści program. To był zdecydowanie kolejny szok. Całość była intensywna, surowa i emocjonalna. Pierce był osobą, obok której siedziałem i z którą miałem udaną pięcioletnią współpracę.

Pomyślałem: „Przestań! Co się stało dalej?” Był kontrowersyjny, szczery, motywujący i prowokacyjny. Więc będzie echa dla mnie i show.

Były już reperkusje. Susanna zostaje tymczasowo zostawiona, by sama sterować statkiem GMB. Następnego dnia usiadła przed kamerami z twarzą kamienną, może trochę zapłakaną i oświadczyła: „Pierce postanowił zrezygnować z serialu.

Niektórzy z was mogą się radować, a niektórzy pogardzać. Był moim prezenterem od ponad pięciu lat i był głosem dla wielu z was i głosem krytycznym dla wielu z was. Byłoby zupełnie inaczej, ale koncerty trwają dalej i tak właśnie idziemy.

Susanna ujawniła, że ​​nie widziała Piers od czasu katastrofy, ale regularnie dzwonią i wysyłają SMS-y.  Na zdjęciu: Susanna na okładce Weekendu

Susanna ujawniła, że ​​nie widziała Piers od czasu katastrofy, ale regularnie dzwonią i wysyłają SMS-y. Na zdjęciu: Susanna na okładce Weekendu

Pierce oskarżył ją, że jest „letnia”. Jak błagasz? Byłem bardzo podekscytowany zakończeniem naszego partnerstwa. Moje uczucia uciekały. Musiałem powiedzieć coś szczerego o tym, co się stało.

Rozmawiałem z Pierce przez telefon o moim oświadczeniu. Nie chodziło o wyrzeczenie się go. On jest dobrym przyjacielem. Zrozumiał, dlaczego mówiłem tak, jak mówiłem.

Nie można zaognić sytuacji, ponieważ było dużo surowych emocji – a serial też był niestabilny.

Dzikie czasy w parku

Susanna rozmawia ze mną ze swojego domu w południowym Londynie, przygotowując się do wyjazdu na wakacje ze swoimi synami z 16-letniego związku z byłym reporterem sportowym Dominikiem Cottonem, który zakończył się w 2014 roku.

„Sam [the eldest] Wciąż chce wyjechać z matką – mówi czule, czuję się naprawdę szczęśliwa.

Właśnie skończył swój pierwszy rok na uniwersytecie i oczywiście chce też spotykać się z przyjaciółmi, ale ceni też daleką podróż z rodziną. To dla mnie i dla chłopców bardzo ważne, żebyśmy wszyscy szli razem.

READ  Fugees ogłasza światową trasę koncertową, 25 lat po The Score | Lauren Hill

Jadą do domu jej brata w West Country, a ona wędruje do swojej kuchni, robi kawę i słodko traktuje mysz Sookie ciągnącą kota do środka, dziwiąc się, że Sookie „widziała lisa” w ogrodzie.

„Kto potrzebuje West Country, skoro na twoim podwórku jest park dzikiej przyrody?” Ona się śmieje.

Pierce i ja mieliśmy bardzo bliską i wojowniczą relację zawodową. Nie zgadzałem się z nim w 95 procentach czasu. Ale ta dynamika działała dobrze. Praca z nim była bardzo motywująca, ponieważ pochodziła z BBC [where she presented the breakfast show for 11 years].

„Zawsze był jeden punkt widzenia, któremu sprzeciwiałam się słowami „z drugiej strony”. Ale Pierce zawsze mówił coś, z czym zdecydowanie się nie zgadzam.

Susanna, lat 50, zdołała połączyć rolę telewizyjną z samotnym macierzyństwem — ma trzech nastoletnich chłopców: Sama (19 lat), Finna (17 lat) i Jacka (15 lat) — a teraz siedzi obok szeregu prezenterów.

Jeśli rozstała się z mężem w telewizji, czy jest to podobne do wielu związków? Żartuję. ‘Nie! To jak posiadanie wielu przyjaciół! I nie chcę wybierać między żadnym z nich.

Jest „ukochany” Bill Turnbull, z którym współprowadzi BBC Breakfast, oraz Richard Madley (legenda telewizyjna). Jest Aleister Campbell („tak pasjonuje się polityką jak piłka nożna”), a także („ognisty i wredny”) Adil Ray, Ben Shepard, Kate Garaway, Charlotte Hawkins, Sean Fletcher i Ranveer Singh.

Lauren Kelly zasugerowała, że ​​Pierce może wrócić, ale Susanna jest nieugięta, że ​​tego nie zrobi. Nie opuścił ITV – nadal pisze historie życia. Ale nie, nie wróci na kanapę GMB.

Nie widziała go od czasu katastrofy, ale regularnie dzwonią i smsują, a Pierce zaprosił ją na „głośną” kolację lub lunch, kiedy opadnie kurz. Susanna zrezygnowała z alkoholu dwa lata temu, kiedy jej dermatolog (polecany przez Pierce’a) poradził jej, że może on powodować „odbłyski” na jej skórze.

Mówi: „Kiedy po raz pierwszy zrezygnowałam, straciłam sporą część wagi, ponieważ białe wino, które mnie syci, jest bardzo kaloryczne. Ale rekompensujesz to innymi kaloriami. Moja waga zdecydowanie się waha”.

Moja stylistka powiedziała: „Czy możesz mi powiedzieć tuż przed powrotem z wakacji, jaki masz rozmiar, a ja załatwię ci odpowiednie sukienki”. Włożyłem kamień do aresztu. Mam szczęście, że sukienki, które noszę, mają tendencję do łapania cię.

Masz na myśli, że mają wbudowany gorset? ‘Nie! Ale w niektóre dni możesz nosić Spanx, co ma podobny efekt. Na naszych zdjęciach wygląda promiennie zdrowiem, a nie dodatkową uncją. Jest także plotkarką i dobrze poinformowaną – żywa mieszanka prezentera, który płynnie przechodzi od fajnego do fajnego, zgodnie z wymaganiami dzisiejszych wiadomości.

READ  Robert Sheenkan adaptuje się dla tych, których kocham jako seria limitowana — The Hollywood Reporter

Zespół GMB wydaje się naprawdę wzajemnie wspierać. Kiedy Ranvir był w Strictly w zeszłym roku, zastanawiam się, czy Susanna – wicemistrzyni z Kevinem Cliftonem w 2013 roku – udzieliła rady.

“Nie musiałem!” płakać. Ranveer był najpiękniejszą tancerką. To straszny wstyd, bo myślałem, że to wygra [she was a runner-up too]”.

Chodź Boris, czas na rozmowę

Kiedy w tym miesiącu wraca na kanapę GMB — zadziorna, wysportowana i zdolna do strzelania z wszystkich butli — Susanna chce pociągać polityków do odpowiedzialności. I jak lubiła oszukiwać Borysa, który podczas kampanii wyborczej 2019 ukrył się w lodówce, żeby nie musiał rozmawiać z serialem.

To jest moje wezwanie do Borisa: No dalej, premierze! To jak początek nowego roku szkolnego i na miłość boską, na początek musi odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących edukacji dzieci i tego, co się stanie z egzaminami.

Zadam mu milion pytań: o radzenie sobie z pandemią, jakie popełniono błędy i co zrobimy z gospodarką.

Susanna była nieśmiała w swoim życiu prywatnym od czasu zakończenia dziewięciomiesięcznego związku z prezydentem Crystal Palace Stevem Parishem w 2019 roku. Od tego czasu widziano ich razem, ale kiedy zapytałem o ich związek, grzecznie odmówiła komentarza.

Tak więc nasza rozmowa wraca do jej polubownego “rozwodu” z Pierce’em. „Jesteśmy w stałym kontakcie” – mówi. Wziął Covida i wysłał mi SMS-a z informacją, że nie może skosztować dobrego wina. Powiedziałem, że dzięki temu dostawanie dla niego prezentów jest dużo tańsze. Kiedy się spotkamy, będziemy musieli zrobić lunch z wodą gazowaną.

Wciąż czekam na ten kurz. „Ale nie wiem, czy kurz naprawdę osiadł na Pierce”, mówi.

Susanna pozostaje również w kontakcie w mediach społecznościowych z żoną Pierce’a, pisarką Celią Walden. „Znam ją przez Pierce’a i zamówiłam jej nową powieść” – mówi.

Mówi, że kiedyś zapytała Pierce’a, czy często bluźnił swojej żonie. Powiedział: „Mogę policzyć na palcach jednej ręki, ile razy pokłóciłem się z Celią”.

To chichot. Nie miałabym dość palców, żeby policzyć liczbę kłótni, które ja i Pierce mieliśmy w programie w ciągu pięciu minut. To tak, jakby wszystkie jego zajęcia były z ludźmi w pracy, a potem zostawia wszystko za sobą.

To przekonujący pomysł, prawda? Ten najbardziej agresywny facet w telewizji to tak naprawdę kociak w głębi serca.

Good Morning Britain, w dni powszednie od 6 rano, ITV; Susanna serwuje od poniedziałku do czwartku