Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Susanna Reid nieobecna w Good Morning Britain

Susanna Reid jest nieobecna w Good Morning Britain po tym, jak powiedziała widzom, że jest na dłuższych wakacjach

Susanna Reid była nieobecna w Good Morning Britain w czwartek po tym, jak ogłosiła, że ​​weźmie dłuższe wakacje w okresie letnim.

51-latka powiedziała widzom w środę, że zajmie trochę czasu, aby to zatuszować, i że Ben Shephard, Charlotte Hawkins, Kate Garway i Ranveer Singh będą w niej na zmianę.

Susanna wyglądała wspaniale na pokazie w oszałamiającej czerwonej sukience z pływającymi rękawami i paskiem w talii.

do zobaczenia później! Susanna Reed była nieobecna w Good Morning Britain w czwartek po tym, jak powiedziała widzom, że tego lata jedzie na dłuższe wakacje – na zdjęciu w środę

66-letni partner, Richard Madley, powiedział również, że weźmie kilka miesięcy wolnego tego lata, mimo że stał się jednym z głównych prezenterów, który zastąpi 57-letniego Piersa Morgana.

Powiedział niedawno: „Wiesz, odkąd Pierce odszedł, jego krzesło było czymś w rodzaju rotacyjnej imprezy i wszyscy prezenterzy przychodzili i to robili.

„Prawdą jest, że niedawno wspiąłem się na szczyt tego stosu, jak przypuszczam. Ale nie wiem, jak długo pracuję na bardzo krótkim kontrakcie.

Rób to, co robisz: Ranveer Singh (z prawej) reprezentował Susannę w czwartkowym programie, obok Bena Shepparda.

Rób to, co robisz: Ranveer Singh (z prawej) reprezentował Susannę w czwartkowym programie, obok Bena Shepparda.

Nie wiem, co się stanie. Mam dużą przerwę w lecie, jadę do Francji, a jesienią będę często wracać.

Ale na przyszły rok nie mam pojęcia i to dla mnie w porządku. Nie gonię jej, wiesz.

„Jeśli odwrócą się i powiedzą: „Wracamy i dziękujemy Richardowi za wszystkie ryby, ale zamierzamy użyć tego a tak”, to byłoby dla mnie w porządku”.

READ  Jessica Alves pokazuje swoje godne pozazdroszczenia kształty w przezroczystej niebieskiej sukience z wysokim rozcięciem

W zeszłym miesiącu Susanna ujawniła, że ​​miała trudności ze zmianą wagi, którą nosiła podczas blokady koronawirusa.

Prezenterka telewizyjna przyznała wcześniej, że doświadcza „załamania się”, które spowodowało, że nosiła kilka kilogramów, gdy siłownie były zamknięte, a kraj utknął w domu.

Szczery: Susanna niedawno ujawniła, że ​​trudno jej było zmienić ciężar, który nosiła podczas blokady koronawirusa

Szczery: Susanna niedawno ujawniła, że ​​trudno jej było zmienić ciężar, który nosiła podczas blokady koronawirusa

Rozmawiając z Jo Weeks z Body Coach, powiedziała: „To jasne, że podczas blokady oddałeś nam wszystkim patriotyczną przysługę, utrzymując nas wszystkich w dobrej formie.

„Faktem jest to, że blokada miała ogromny wpływ na ludzi”.

„Pomimo tego wszystkiego i faktu, że możemy być sprawniejsi w Internecie, stoimy w obliczu narastającego kryzysu otyłości”.

Naprawdę trudno mi było pozbyć się tych kilogramów. Na czym polega problem, gdy jest tak wiele planów treningowych i tak wiele planów żywieniowych, co jest tego przyczyną?

Zmiany: Susanna wcześniej straciła niesamowite dwa kamienie przed zablokowaniem koronawirusa, ponieważ wycofała alkohol ze swojej diety (na zdjęciu w 2018 r.)

Nadal fajnie: Niedawno przyznała, że ​​odzyskała trochę wagi po „załamaniu się” (na zdjęciu w zeszłym miesiącu)

Zmiany: Susanna wcześniej straciła dwa oszałamiające kamienie przed zablokowaniem koronawirusa [L] Ponieważ zrezygnowała z alkoholu w swojej diecie, ale niedawno przyznała, że ​​trochę przybrała na wadze po „poważnym spadku” [pictured right after her recent weight gain]

Joe odpowiedział: „Ludzie przytyli, ponieważ byli mniej aktywni, ale tak naprawdę mamy do czynienia z kryzysem psychicznym.

Oczywiście, gdy jesteśmy zestresowani i sfrustrowani, zwracamy się do jedzenia – obejrzeć film, zjeść tabliczkę czekolady i paczkę chipsów.

Musisz starać się inspirować ludzi do ruchu i aktywności na rzecz ich zdrowia psychicznego. Jeśli poruszysz swoim ciałem, twój umysł się zmieni i nadejdzie transformacja.

WYWIAD: W rozmowie z Jo Weeks w Good Morning Britain, Susanna pochwaliła 36-letniego guru zdrowia za pomoc w utrzymaniu sprawności narodu podczas blokady.

WYWIAD: W rozmowie z Jo Weeks w Good Morning Britain, Susanna pochwaliła 36-letniego guru zdrowia za pomoc w utrzymaniu sprawności narodu podczas blokady.

Reklamy

READ  Newry.ie - Milena McArdle - „Gdyby Newry miał ładny ogród, byłby idealny”