Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Smash: Oakland Aces miał szalony topnienie, ale pokonaj Otago Volts

As z Oakland doszedł do siebie po szalonym krachu, aby w sobotę odnieść oszałamiające zwycięstwo Super Smash nad Otago Volt na Eden Park Outer Oval.

Po tym, jak goście poza zawodami spadli do 130, gospodarze upadli do 13-5, 26-6, zanim jakoś zwycięsko z jedną bramką, z dwoma piłkami do utrzymania, kolejnym ekscytującym zakończeniem tych zawodów.

Shawn Solya był mistrzem gospodarzy, ponieważ leworęczny zajął 7. miejsce z 67 z 54 piłek (cztery czwórki, trzy szóstki sześć), jednocześnie znakomicie wyciągając swoją drużynę z błota, na podłodze, która nigdzie się nie pojawiła blisko niej. Źle, jak sugerowały wyniki.

Shawn Solya i Ben Lester świętują w sobotę wspaniałe zwycięstwo Oakland Aces Super Smash nad Otago Volt na Eden Park Outer Oval.

Andrzej Koringa/Photosport

Shawn Solya i Ben Lester świętują w sobotę wspaniałe zwycięstwo Oakland Aces Super Smash nad Otago Volt na Eden Park Outer Oval.

29-latek uderzył piłkę czysto, jednocześnie trzymając głowę między chaosem, zapewniając doskonałą walkę z Willem Somervillem (25 z 27), umieszczając parę 77 w 10 nie tylko po to, aby ustabilizować statek, ale nawet przywrócić Oakland do niewyobrażalnej pozycji – Winning Center.

Czytaj więcej:
* Otago Sparks miażdży Oakland Hearts, aby zabezpieczyć molo Super Smash
* Michael Brasswell stawia swój kapelusz na ringu dla fortun IPL po zdobyciu rekordu T20
* Colin de Grandhomme zdobywa nowy wysoki wynik w Northern Brave Super Smash

Punktem zwrotnym było 13. miejsce, w którym Solia zdobyła 19 w ostatnim secie Michaela Rippona, w tym kolejne odwrócone losowania i długą szóstkę, która również miała asa, który pobił najniższy rekord w nowozelandzkim T20 o 72, co z pewnością jest. Wyglądało na to, że niedawno się zepsuł.

Potrzebował 29 z ostatnich czterech, potem przegrał Oakland, ale paznokcie nadal musiały być obgryzane.

Will Somerville był olśniony piłką dla Oakland, który walczył o oszałamiające zwycięstwo.

Andrzej Koringa/Photosport

Will Somerville był olśniony piłką dla Oakland, który walczył o oszałamiające zwycięstwo.

Anaru Kitchen, który wcześniej rzucił niesamowity pierwszy przez trzy bramki, uderzył po powrocie, tracąc jednego pod uderzeniem Somerville, gdy lewy spinner osiągnął osobisty rekord swojej kariery 4-11 z czterech.

Luke Ferguson wydawał się gotowy dokończyć robotę, trafiając Jacoba Duffy’ego za sześćdziesiąt na cztery piłki, po czym zrzucał lbw do ostatniej piłki wolniej z góry, aby utrzymać bieg.

Pozostawienie 11 trafień wymagało dwóch przerw, pozostawiając niedoświadczonych Jake’a Gibsona i Angusa Mackenziego do gry w kręgle, a gdy Adi Ashok rzucił się na Yorkera przez środek bramki dla czterech, wjechał na łyżwach na końcu, pozostawiając w potrzebie asa dziewiątkę. trzech z czterech piłek.

Solia pokazał swoje zaufanie do Bena Leicestera, zdobywając jedną i został należycie nagrodzony, gdy czwarta piłka MacKenzie została przeciągnięta przez 11. zawodnika do granicy, odnosząc ekscytujące zwycięstwo.

Zwycięstwo plasuje asy na czwartym miejscu, remisując z zajmującym trzecie miejsce Wellingtonem Firebirdem z 16 punktami, goniąc w finale o miejsce w pierwszej trójce. Ale niewątpliwie będą chcieli wielu ulepszeń, jeśli chcą być konkurencyjni.

Anaru Kitchen miał najlepsze wyniki w swojej karierze w krykiecie T20, gdy Otago walczył z Auckland.

Andrzej Koringa/Photosport

Anaru Kitchen miał najlepsze wyniki w swojej karierze w krykiecie T20, gdy Otago walczył z Auckland.

Nie było żadnych oznak rzezi po tym, jak George Worker zabrał Duffy’ego na limity back-to-back na początku pościgu.

Ale drugi bal następnego, kiedy w Kitchen przez długi czas biegał robotnik, impreza była dopiero na początku.

Po tym, jak lbw Mark Chapman prawie odszedł pierwszy, Kitchen rzucił następną piłkę, aby potrząsnąć kijami, a następnie Graeme Begin poszedł po złotą kaczkę po próbie odwrócenia jednej nogi i sprawienia, by piłka spadła mu ze stopy na kikuty, Kitchen była niesamowita 3-0 na pięć piłek.

Kapitan Robbie O’Donnell skrócił hat-tricka dla czterech osób, ale szkody nie były bliskie wyrządzenia tam.

Pierwsza z kolejnych piłek nad Duffym groziła zdobyciem złota przez Glenna Phillipsa, po czym bicie serca zablokowało prowadzenie Bena Horna i zdobyło niesamowite pięć bramek na osiem dla gości.

Gorzej było, gdy Rippon wyprodukował absolutnego rozpruwacza w swojej pierwszej próbie przebicia się przez obronę O’Donnell i oderwania kikuta, pozostawiając Asy całkowicie w opałach.

Wcześniej, po tym, jak jako pierwszy wybrał rakietę, Volts rozpoczął świetny start z doświadczonymi otwieraczami, Hamishem Rutherfordem i Neilem Brumem, którzy umieścili 58 w powerplayu.

Ale kiedy każdy z nich wyszedł na kolejnych dystansach, zakręty nagle zamieniły się w prawdziwy nos, z spinnerami Somerville (2-18 z 4) i Ashok (2-17 z 4), dzielącymi ich 20 punktów.

Volts przeszedł 35 piłek bez limitu, cały czas przegrywał bramki, a ostatecznie nie mógł nawet zobaczyć 20 dodatkowych piłek, został znokautowany przy 18,4.

Twenty20 Super Smash

130- Masud (Neil Broom 32 z 17; Glenn Phillips 2-11 z 2, Addie Ashok 2-17 z 4, Will Somerville 2-18 z 4, Ben Lester 2-21 z 3.4, Luke Ferguson 2-35 z 4) Zaginiony As Auckland 133-9 (Sean Solia 67no od 54; Anaru Kitchen 4-11 od 4, Jacob Duffy 3-30 od 4) o 1 furtkę.

Najlepszy pałkarz: Sean Solia (asy)

Najlepszy melonik: Kuchnia Anaru (V)

READ  Ukraina i Gruzja zdobywają tytuły drużynowe świata w szermierce na wózkach w Polsce