Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Smash: Northern Brave zmuszony do wprowadzenia dwóch późnych zmian przed zwycięstwem nad Auckland z powodu protokołów Covid-19

Northern Brave został zmuszony do wprowadzenia dwóch późnych zmian przed poniedziałkowym zwycięstwem Super Smash nad Auckland z powodu protokołów zdrowia publicznego Covid-19.

The Brave opublikował przedmeczowy tweet w Eden Park Outer Oval, mówiąc, że Scott Kuggeleijn i Joe Walker zostali wykluczeni z powodu choroby i opuścili zespół.

Northern Brave FC świętuje bramkę podczas wielkiego zwycięstwa nad Auckland.

Andrzej Koringa/Photosport

Northern Brave FC świętuje bramkę podczas wielkiego zwycięstwa nad Auckland.

Rzecznik Prowincji Północnych Rzeczy Objawy obu graczy były niewielkie, ale wrócili do Hamilton w celu izolacji, zgodnie z protokołami zdrowia publicznego, w oczekiwaniu na wyniki testów.

„Byli w dobrej formie iw dobrej formie” – powiedział rzecznik Kuggeleijna i Walkera, podczas gdy inni członkowie zespołu nie wykazali żadnych objawów.

Czytaj więcej:
* Oakland Hearts trzymają się odwagi, by przekazać kolejną porażkę Northern Brave na Super Smash
* Super Smash: Cam Fletcher cieszył się niezapomnianym dniem, gdy Canterbury Kings pokonali Wellington
* Super Smash: Wellington Blazes nadal trzymają się Canterbury Magicians

Porażka pary nie wpłynęła na występ Northern, ponieważ odnieśli swoje drugie zwycięstwo w sezonie dzięki wygodnej wygranej za sześć bramek.

Ish Sodhi ustanowił rekord męskiego Super Smash dla najbardziej ekonomicznego z czterech zaklęć z wynikiem 2-5, podczas gdy Anurag Verma i Freddy Walker zdobyli po trzy bramki, którzy znokautowali Oakland 92 razy w 18, po tym jak jako pierwszy zdecydowali się grać w piłkę.

Ostry atak nie trwał długo, aby uzasadnić decyzję Jet Rafała, ponieważ Verma wyeliminowała George’a Workera w sekundę.

Następnie krawiec z prawej ręki podążył za oszałamiającą ucieczką Katyna Clarka od Marka Chapmana (osiem) przez kręgle Martina Gopetila (cztery) w następnej dostawie, po tym jak piłka odbiła się od weterana Black Cup na udach i na kikuty.

Bramka spadała szybko po sobie, gdy Freddy Walker został trafiony dwukrotnie w dziewiątej rundzie. I mogło być o wiele gorzej dla gospodarzy po tym, jak Sode rzucił Adithia Ashok za kaczkę, która pozostawiła ich w szachu przy 61-9.

Luke Ferguson (26) i Ben Lester (17 nie odpadł), jedyni asy osiągający dwucyfrowe wyniki, umieścili 31 w ostatniej bramce, aby dodać trochę szacunku do sumy.

Scott Coughlin spóźnił się z meczu z Auckland.

Joe Allison / Getty Images

Scott Coughlin spóźnił się z meczu z Auckland.

Ale północny duet Tim Seifert i Clark (28) zapewnił, że nigdy nie wystarczy z kontrolowaną pozycją otwarcia wynoszącą 65.

Seifert podjął swoją rakietę, aby zakończyć grę, zdobywając 38 z 42 dostaw, w tym trzy i sześć rund, widząc swoją drużynę bezpiecznie do domu w mniej niż 16 razy.

Po tym, jak rozpoczęcie sezonu zostało przełożone z powodu ograniczeń Covid-19, była to druga z rzędu porażka Oakland z odważnymi po czteropunktowej porażce w zeszły piątek.

North gości Canterbury w Bay Oval w czwartek, a Aces przegapią Wellingtona w Wigilię.

Dojrzeć

W Kennards Hire Community Oval, Auckland: Auckland as 92 na 17,2 powyżej (Freddy Walker 3-10, Anurag Verma 3-14, Esh Sude 2-5) Przegrana z Northern Brave 93-4 w 15.1 overach (Tim Seifert #38; Sean Solia 2-16) sześć akcji.

Najlepszy pałkarz: Tim Seifert (Odważny)

Najlepszy melonik: ish sudi (odważny)

READ  Impreza Harry Styles Warriors zmusza otwierającego NRL do gry w Wellington