Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Rugby Pacific: All-czarny siłacz, Ofa Tuungafasi, wystartuje w The Blues przeciwko Crusaders sześć dni po strasznej kontuzji

Orteza Blues Ofa Tuungafasi miała 28 szwów na głowie po zatrzymaniu bezpańskiego buta. Zdjęcia / Instagram

Sześć dni po doznaniu brutalnej kontuzji, która wymagała 28 szwów na głowie, aktor bluesowy Ufa Tongavasi Nazwany na początek przeciwko krzyżowcom W piątkową noc.

Tonjavasi odszedł od bezpańskiego buta w wygranym przez The Blues z Chiefs w zeszły weekend, później publikując ilustrowane wyniki w mediach społecznościowych i dodając, że potrzebuje „kilku szwów”.

Trener ofensywnych drużyn The Blues, Tom Coventry, wyjaśnił dzisiaj dokładne obrażenia, ale to nie wystarczyło, aby utrzymać 44 testy All Blacks od 15. rozpoczęcia piątkowej gry na szczycie tabeli w Christchurch.

— Właśnie odciął tylną gałązkę — powiedział Coventry. „Widać znaki kolejowe.

„Na początku miał osiem szwów do zamknięcia, a lekarz zszył je następnego ranka, aby obrzęk ustąpił – miał tam 28 szwów.

„Jednak dobrze wyzdrowiał, nosił bandaż i scrum i dzisiaj trenował”.

Kapitan Blues, Dalton Papali, powiedział, że był blisko Tongavasi, kiedy doszło do kontuzji, ale żartował, że poważne kontuzje nie są wymówką dla rezerwowego, aby uniknąć obowiązków defensywnych.

„Byłem obok Ufy, kiedy przyszły buty” – powiedział Babali. „Próbowałem go przytrzymać, a potem zobaczyłem jego twarz. Nie odniosłeś kontuzji w obronie, więc powiedziałem mu, żeby wrócił do klasy”.

The Blues będą wdzięczni Tongavasi za szybki powrót do zdrowia, informując o niezmienionym pakiecie z imponującego zwycięstwa w Hamilton, gdy starają się pokonać Crusaders w Christchurch po raz pierwszy od 2004 roku.

READ  New York Yachting Club zaskakuje drużynę zaskakującym ruchem „pauzy”