Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Pacific Rugby: napastnik Crusader Scott Barrett współpracuje z psychologami, aby pokonać czerwone kartki

Scott Barrett został wysłany podczas konfrontacji z The Blues. Fotosport

Dwóch słynnych psychologów sportowych pomogło Scottowi Barrettowi w jego powrocie z długiego zawieszenia.

Kapitan All Blacks i kapitan Crusaders wracają do Fidżi Drua w piątek wieczorem po czterotygodniowej przerwie za poważny cios dla Bluesa Alexa Hodgmana.

Barrett, który został odesłany z boiska po złamaniu the Blues podczas długiej suszy w Christchurch, został przeniesiony z jednego skoku na drugi przez trenera Scotta Robertsona i zajmie się również innymi korektami.

Trenerzy umiejętności umysłowych Celebrity All Blacks Gilbert Inuka i Siri Evans pomogli Barrettowi w odbudowie, podczas gdy on wykonał specjalną pracę z asystentem trenera Crusaders Tamati Ellison.

„Uwielbiam spacerować, trudno było patrzeć z daleka, zwłaszcza stratę z TAHS” – powiedział Barrett.

„Posortowałem kilka rzeczy samodzielnie, stosując technikę przetwarzania, budując pewność siebie… z czymś takim, które można przełknąć, i przeanalizować rzeczy, które normalnie mógłbym zrobić.

„Gilbert Inuka i Siri Evans wyciągnęli rękę i oczywiście na nich polegałem. Rozwiązali ten sam problem i pomogli przeprowadzić wszelkie operacje, więc nie wpadnę w pułapkę złośliwej zabawy w przyszłości.

„Było też wiele technicznych rzeczy, trenując z Tamati. Te rzeczy pomogły mi ponownie zbudować pewność siebie.

„Mam dwa metry wzrostu, więc obniżam swój wzrost… Nosiciele piłki aklimatyzują się późno, więc muszę rozpoznać te wskazówki jako napastnik, z gotowymi rękami i małymi nawykami treningowymi, takimi jak trzymanie rąk przez cały czas. „

Oczekuje się, że krzyżowcy odniosą wielkie zwycięstwo u siebie z Fidżi Fighting Team.

Barrett powiedział jednak, że Drua okazała się obiecująca, ponieważ prawie pokonali górali i popychali inne dobre drużyny przez około godzinę.

Krzyżowcy próbowali zignorować czynnik punktów bonusowych, starając się uzyskać przewagę lądową w pierwszych ośmiu finałach.

„Odkąd fani wrócili, masz energię wsparcia u siebie i to sprawi, że cała różnica pojawi się w finale” – powiedział.

READ  Greg Murphy zrezygnował z ścigania się w Bathurst 1000 z powodu braku miejsc w MIQ

„Przede wszystkim musimy skupić się na wygrywaniu”.