Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SunLive – Daffodil Day Street Group powraca online

The Cancer Society wzywa zwolenników do przekazywania darowizn i zbierania funduszy online, ponieważ Covid zmusza swoją popularną grupę uliczną do anulowania.

„W zeszłym roku nie byliśmy w stanie zrobić apelu ulicznego w Auckland” – mówi Lucy Ellwood, dyrektor naczelna Cancer Society New Zealand. „Niestety rok później znajdujemy się w podobnej sytuacji w całej Nowej Zelandii”.

Lucy mówi, że wpłynie to na działania stowarzyszenia w zakresie pozyskiwania funduszy w tym roku.

Nasz apel uliczny zwykle zbiera około 1 miliona dolarów dla osób dotkniętych rakiem. Musimy jednak nadać priorytet bezpieczeństwu tysięcy oddanych wolontariuszy i wszystkich zaangażowanych w konfrontację z wariantem delta” – mówi Lucy.

Liczą teraz, że ich hojni zwolennicy przekażą darowizny online.

„Przeszliśmy już wcześniej blokadę Covid i zapotrzebowanie na nasze usługi rośnie. Covid zwiększa niepokój wielu osób o zachorowanie na raka. Nadszedł czas, aby Towarzystwo Onkologiczne i Nowozelandczycy podjęli kroki, a nie wycofywali się.”

Po ogłoszeniu przez rząd 17 sierpnia, Towarzystwo Onkologiczne szybko przystąpiło do działania z obowiązującymi protokołami w celu zapewnienia dalszego zamykania usług, w tym kontynuowania usług zakwaterowania jako bezpiecznej „bańki” dla pacjentów z rakiem poddawanych leczeniu oraz usług wsparcia dla pacjentów kontynuowanych przez telefon i online.

„Nasze hasło kampanii Daffodil Day brzmi: „Rak się nie zatrzymuje, więc my też się nie zatrzymamy”. Naprawdę żyjemy teraz tymi słowami – rak nie zatrzymuje się z powodu COVID.

„Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wspierać tych, którzy korzystają z naszych usług, przekazywać aktualizacje dotyczące zaplanowanych zabiegów i rozwiązywać wszelkie napotkane problemy”.

Dzień Żonkila daje wiele okazji do świętowania wyzwolenia i upamiętnienia tych, którzy zginęli.

Mam nadzieję, że będzie to kontynuowane bezpiecznie w bąbelkach [if we still find ourselves in lockdown] I chcemy podtrzymać ducha Dnia Żonkila. Są ludzie, którzy już zbierają dla nas pieniądze na swój własny, wyjątkowy sposób daffodilday.org stronie internetowej i jesteśmy bardzo wdzięczni za ich wsparcie.”

READ  Ponieważ Massachusetts przekroczyło 2 miliony szczepionek przeciwko koronawirusowi, urzędnicy służby zdrowia zgłosili 1694 nowe infekcje i 10 więcej zgonów.

„Wiemy, że jest to również cios dla wielu ludzi, którzy byli również regularnymi wolontariuszami Daffodil Day. Jako główny sponsor Daffodil Day od ponad 30 lat, ANZ wspiera nas, aby tegoroczne wysiłki Daffodil Day odniosły sukces, poprzez dopasowanie wszystkich darowizn za pośrednictwem Digital Daffodil.

W tym roku mija 31 lat współpracy z ANZ.

ANZ stworzyło narcystycznego żonkila, który przyjmuje darowizny poprzez zeskanowanie znajdującego się na nim kodu QR lub wydrukowanie plakatu lub przekazanie darowizny gdziekolwiek zobaczysz ANZ Digital Daffodil. odwiedzać www.anz.co.nz/donate.

The Cancer Society zapewnia istotne wsparcie obywatelom Nowej Zelandii ze wszystkimi rodzajami raka. Finansuje również kampanie uświadamiające raka i badania podstawowe.

„Wszystko, co robimy, jest możliwe dzięki niesamowitej hojności obywateli Nowej Zelandii i apelujemy o to wsparcie w tym roku poprzez daffodilday.org.nz– mówi Łucja.

Wesprzyj swoje lokalne Towarzystwo Onkologiczne w Dzień Żonkila 27 sierpnia lub nawet dzisiaj, przekazując darowiznę na rzecz www.daffodilday.org.nz.