Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sunbreak Show „ujawni pierwszą dużą aktualizację”

Capcom Przygotowuję się do ujawnienia Monster Hunter Rise: Sunbreak’s Pierwsza duża aktualizacja po premierze w przyszłym tygodniu.

Deweloper ogłosił, że plik wschód słońca Wydarzenie cyfrowe będzie transmitowane 9 sierpnia i będzie zawierać wszystko, co gracze powinni wiedzieć o pierwszej dużej aktualizacji gry (przez Eurogamer).

Wydarzenie poprowadzą producent Ryozo Tsujimoto i dyrektor gry Yoshitake Suzuki i oficjalnie rozpocznie się. Skurcz Kanał o 15:00 GMT / 7 AM PT.

Przed ujawnieniem Capcom udostępnił już na Twitterze mały zwiastun dotyczący pierwszej sierpniowej aktualizacji. Na razie wiemy, że w nowej zawartości pojawią się dwa nowe potwory, w tym kipiący bazelgues z Monster Hunter World: Iceborne i Lucent Nargacuga, który pojawił się w Monster Hunter 3 Ultimate.

Oprócz nowych potworów, Monster Hunter Rise: Sunbreak Nabyty zostanie również nowy język o nazwie Forlorn Arena. The wschód słońca Mapa drogowa ujawniona wcześniej przez Capcom zawierała również odniesienia do rzadkich i specjalnych potworów, ale fani będą musieli poczekać do 9 sierpnia, aby dowiedzieć się więcej.

Pierwsza aktualizacja prawdopodobnie dostanie nowe elementy kosmetyczne z DLC i prawdopodobnie nową zawartość fabularną w grze, ale na razie nic nie zostało potwierdzone.

po, po Powstanie łowców potworów Został uruchomiony w marcu 2021 roku za Przełącznik Nintendowydawca udał się do Odblokuj RPG również na PC. W czerwcu Capcom wypuścił Monster Hunter Rise: Sunbreak, który zawierał podstawową grę i rozszerzenie razem.

w NMEcztery gwiazdkiAlan Wayne powiedział: „To hojne rozszerzenie do i tak już doskonałej gry podstawowej może zająć dużo czasu, aby dostarczyć naprawdę nową zawartość, ale kiedy to się stanie, myśliwi staną przed nowymi wyzwaniami, podejmując nowe wyzwania, utknąc w pętli po lepszy sprzęt i korzystając z nowej mechaniki”.

READ  Windows 11 otrzymuje nowe, eleganckie aplikacje do obsługi poczty i kalendarza, które zwiększają Twoją produktywność

w innych wiadomościach, Marvel’s Guardians of the GalaxyRakieta szopa pracza może być wielkości człowieka.