Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Studio Yakuza Ryu Ga Gotoku pracuje nad nową franczyzą

Ryu Ga Gotoku Studio, studio za nim Yakuza I Reguła Według nowego wywiadu sieć pracuje nad nowym adresem IP.

Porozmawiaj z Famitsu (tak jak napisał Ryokotia), kierownik studia Masayoshi Yokoyama Podobno ujawniono, że studio planuje obecnie osobną grę z serii Yakuza czy Judgment.

„Pracujemy również nad nieujawnionymi tytułami na zewnątrz [Yakuza and Judgment],” Powiedział.

Podczas gdy sequel Yakuzy: Like A Dragon był już PotwierdzonyPrzyszłość serii Judgement stoi pod znakiem zapytania po rzekomym sporze z agencją talentów głównego aktora Takuyi Kimury.

Zagubiony sędzia — ogłoszenie reklamy promocyjnej

„Będziemy nadal pielęgnować łańcuch dowodzenia” – powiedział Yokoyama w wywiadzie dla Famitsu.

W lipcu japoński serwis informacyjny showbiznesu Nikkan Taisho twierdził, że źródła wskazały, że Agencja talentów aktora Takuyi Kimury zakazała kopiowania gier komputerowych W serialu Al-Hakam bo nie chcieli, żeby się w nim pojawił.

Chociaż nie jest do końca jasne, dlaczego, strona zauważa, że ​​dzieje się tak, ponieważ Johnny & Associates „ma ścisłą kontrolę nad [likeness] Ich prawa do talentów i wykorzystanie ich wizerunku online są nadal ograniczone do kilku” – być może zajmuje się agencja gry komputerowe Inaczej, bo komputery domowe mają bezpośredni dostęp do Internetu.

Raport twierdzi, że Sega Próbował sprowadzić osąd i utratę osądu do… parowy, ale ponieważ agencja temu zapobiega, może wytyczyć linię pod łańcuchem po Lost Judgement.