Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Straż Sąsiedzka…na Jordanię!  Mieszkańcy spokojnej wioski Sussex ostrzegają gwiazdę, aby „nie urządzała żadnych dzikich przyjęć” i „trzymała się z daleka”, gdy pozbawiona środków do życia wpływowa osoba przeprowadza się do nowego domu

Straż Sąsiedzka…na Jordanię! Mieszkańcy spokojnej wioski Sussex ostrzegają gwiazdę, aby „nie urządzała żadnych dzikich przyjęć” i „trzymała się z daleka”, gdy pozbawiona środków do życia wpływowa osoba przeprowadza się do nowego domu

Mieszkańcy spokojnej wioski w Sussex ostrzegli Katie Price, aby „nie organizowała żadnych głośnych przyjęć”.

Powiedzieli, że mają nadzieję, że ta czarująca, cycata modelka poradzi sobie, kiedy w przyszłym miesiącu wprowadzi się do nowego domu.

Jedna z nowych sąsiadek, która prosiła o zachowanie anonimowości, powiedziała: „Jest już trochę starsza, więc może trochę się uspokoiła”. Dopóki w nocy nie odbywają się głośne imprezy, wszystko jest w porządku.

„Dopóki zachowuje się dla siebie, wszystko jest w porządku” – stwierdziła kolejna sąsiadka, która nie chciała ujawniać swojego imienia.

Ale Barbara i Jacob, którzy mieszkają po drugiej stronie ulicy ze swoimi małymi dziećmi, byli podekscytowani widokiem kolejnej gwiazdy poruszającej się obok nich.

Mieszkańcy sennej wioski Katie Price w Sussex (na zdjęciu) ostrzegają, aby „nie organizować głośnych przyjęć”
Przeprowadzkowie zapakowali wszystkie pudła Katie do wolnostojącego podwójnego garażu w nowym domu
Podczas przeprowadzki przeprowadzki zabierają meble i rzeczy Katie Price z ciężarówki
Ciężarówki do usunięcia z rezydencji Katie Price w Mucky po tym, jak poproszono ją o opuszczenie posiadłości o wartości 2 milionów funtów ze względów bezpieczeństwa

„Jest tu bardzo cicho, ale to bardzo miłe miejsce do życia” – powiedziała Barbara. Obecność Katie Price mogłaby nieco ożywić sytuację. Jestem pewien, że będzie nim duże zainteresowanie.

Budowa domu, który Katie ma nadzieję zbudować po opuszczeniu Mucky Mansion, zakończy się dopiero w połowie czerwca.

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego urządzenia

Teren pod nowym domem Katy został sprzedany deweloperom trzy lata temu, a budowa domu z czterema sypialniami rozpoczęła się na początku tego roku.

Katie Price również wprowadza się do domu obok zakonnicy – ​​a przynajmniej aktorki słynącej z jej roli, jak może ujawnić MailOnline.

Niesławna supermodelka, która na sesję zdjęciową przebrała się za zakonnicę, wkrótce będzie mieszkać obok doświadczonej aktorki Judy Parfitt, której najsłynniejszą rolą była rola siostry Moniki Joan w filmie Zadzwoń po położną.

Pani Parfitt będzie sąsiadką Katie, kiedy w przyszłym miesiącu wprowadzi się ona do nowego domu.

Powiedziała: Ma prawo mieszkać, gdzie chce. Mam nadzieję, że jest bardzo szczęśliwa.

READ  Gwiazda Hollyoaks, Gary Lucy, przeżywa wypadek samochodowy w Boxing Day, gdy Laura Anderson publikuje zdjęcie aktora o kulach | Wiadomości Entów i Sztuki

MailOnline może również ujawnić, że nowy dom Price’a spotkał się z lokalnymi sprzeciwami, zanim został wybudowany.

Został zbudowany na działce, która przed sprzedażą firmie deweloperskiej stanowiła część ogrodu przydomowego.

Kiedy złożyli wniosek o pozwolenie na jego zabudowę, kilku sąsiadów sprzeciwiło się planom, argumentując, że zwęziłyby one wspólny podjazd i wymagałyby wycięcia leylandii.

Katie zostanie nową sąsiadką doświadczonej aktorki Judy Parfitt (na zdjęciu), kiedy w przyszłym miesiącu wprowadzi się do nowego domu
„Ma prawo mieszkać, gdzie chce” – stwierdziła Judy, której najsłynniejszą rolą była rola siostry Moniki Joan (na zdjęciu) w „Zadzwoń po położną”. Mam nadzieję, że jest bardzo szczęśliwa.
Widziano pracowników firmy Reed Remoments podnoszących meble na tył ciężarówki
Przed rezydencją Mucky Mansion, którą Katie kupiła w 2014 roku od innego członka torysów, Francisa Maude, można zobaczyć ciężarówki do przeprowadzki za 2 miliony funtów.
Po przybyciu ciężarówek widziano Katie opuszczającą posiadłość i udającą się do Bristolu na swój podcast

„Zakłócenia, jakie to spowoduje w naszym codziennym życiu, są ogromne” – napisał jeden z nich. Mamy dwójkę małych dzieci i bardzo martwimy się o ich bezpieczeństwo, jeśli rozpocznie się budowa.

„Potrzebujemy stałego dostępu do i z naszej posesji w ciągu dnia i nie wiem, jak mogłoby to być możliwe w tak wąskim korytarzu”.

„Pogorszenie naszego codziennego życia byłoby dodatkowym stresem i ogromną niedogodnością”.

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego urządzenia

Inny dodał: „Obecną barierą między nami a terenem proponowanym pod tę inwestycję jest „gęsty rząd leylandii”, który w rzeczywistości znacznie pomaga w utrzymaniu naszego spokojnego wyglądu i ogranicza hałas i zakłócenia do minimum.

„Oświadczenie dotyczące projektu i dostępu jest dla nas bardzo niepokojące, zwłaszcza w odniesieniu do wskazania, że ​​leylandii zostało poważnie przycięte”.

Katie nie traciła czasu na przeprowadzkę na swoją nową posesję, gdy we wtorek na rozległą posiadłość przyjechały ciężarówki przeprowadzkowe.

Na korytarzu sfotografowano trzy duże ciężarówki transportowe, do których pracownicy zaczęli załadowywać meble.

Wyjaśniając sytuację, była modelka (46 l.) udostępniła na Instagramie: „W związku z oblaniem kwasem mojego samochodu w moim domu władze poinformowały, że nie powinnam dłużej przebywać w Mucky Mansion”.

Znawca powiedział The Sun: „Katie od dawna obawiała się tego dnia, ale teraz tu jest i nie może się doczekać wyjazdu”.

Dom przysporzył jej wiele smutku i trudno jej było sobie z nim poradzić samotnie. Praca i dzieci to w ostatnich latach za dużo. Jest przekonana, że ​​jest nawiedzona.

READ  Ben Fogle ujawnia, że ​​„prawie zginął” w strasznym wypadku drogowym, wyrażając desperacki apel po tym, jak dwójka jego dzieci również była bliska obrażeń

W czwartek Katie po raz pierwszy potwierdziła, że ​​w końcu się wyprowadza, po otrzymaniu nakazu eksmisji z nieruchomości.

Ale teraz Katie ujawniła, że ​​nie może się doczekać opuszczenia domu po tym, jak w niedzielę na Instagramie podzieliła się filmem przedstawiającym jej samochód pokryty plamami substancji, która spowodowała erozję lakieru.

Katie ujawniła, że ​​nie może się doczekać opuszczenia swojej Mucky Mansion po tym, jak w niedzielę na Instagramie podzieliła się filmem przedstawiającym jej samochód pokryty substancją, która spowodowała korozję lakieru.
Na nagraniu słychać, jak Katie mówi: „Dobrze wiedzieć, że ktoś przyszedł w nocy i oblał mój samochód kwasem, wszędzie i wszystko na mój samochód”. Dziękuję każdemu, kto to był.
Katie umieściła także w klipie tekst brzmiał: „Dranie przed moim domem, na mojej prywatnej posesji”. Nie mogę się doczekać, aż za kilka miesięcy wyprowadzę się z tego domu.

Na nagraniu słychać, jak Katie mówi: „Dobrze wiedzieć, że ktoś przyszedł w nocy i oblał mój samochód kwasem, wszędzie i wszystko na mój samochód”. Dziękuję, kimkolwiek był.

Katie umieściła także w klipie tekst brzmiał: „Dranie przed moim domem, na mojej prywatnej posesji”.

„Nie mogę się doczekać, aż za kilka miesięcy wyjdę z tego domu”.

Katie ujawniła w czwartek, że wkrótce odbierze klucze do nowego domu i zaprzeczyła ostatnim doniesieniom, jakoby chciała przenieść się z rodziną do domu mobilnego.

Dziewięć lat później Katie mówi, że „nie może się doczekać”, aż się przeprowadzi. „Mam z tego domu same złe wspomnienia” – przyznaje, twierdząc, że przeprowadzka będzie początkiem nowego rozdziału w jej życiu.

Była modelka, która jest obecnie w związku z 30-letnią uczestniczką Married At First Sight UK, JJ Slaterem, w marcu po raz drugi ogłosiła upadłość z powodu niezapłaconego podatku w wysokości 761 994,05 funtów.

Mówiąc o posiadłości w West Sussex, nazwanej „Mucky Mansion” ze względu na jej ciągły stan zniszczeń, Katie powiedziała: „Absolutnie nienawidzę Mucky Mansion, nawet jak nazywano ją Mucky Mansion ze względu na wszystkie rzeczy, które wydarzyły się tam wcześniej. ’

„Nie mogę się doczekać, aż wyjdę z tego domu. Od dziewięciu lat mam z nim same złe wspomnienia.

„Nienawidzę rezydencji Mucky’ego, nie chcę jej nigdy więcej widzieć i nie mogę się doczekać, aż przeprowadzę się do nowego miejsca, jestem bardzo podekscytowana. Nowe początki, nowy początek, przycisk resetowania, uwielbiam to”.

READ  Vernon Kay dedykuje słuchaczom swój nowy poranny program w Radio 2

„Ale nie martw się, jak tylko dostanę klucze, pokażę mój nowy dom na moim kanale YouTube i powitam Cię w moim nowym domu. Nie mogę się doczekać, chcę się tylko pozbyć wszystkich złych rzeczy w moim domu .” Przeszłość i nowy początek.

„Chociaż uwielbiam duże przyczepy kempingowe, nie będą one pasować dla nas wszystkich, więc na pewno nie jest to przyczepa, do której bym się przeprowadził”.

Katie, mama 21-letniego Harveya Price’a, 18-letniego Juniora i 16-letniej Princess, którą dzieli z Peterem Andre i 10-letnim Jettem, oraz 9-letnim Bunnym, ogłosiła upadłość w związku z Kieranem Haylerem. W 2019 r.

Katie Price wykonująca odcinek swojego podcastu na żywo na scenie w The Katie Price Show w Lowry Theatre w Manchesterze w listopadzie 2023 r.
Katie spotyka się teraz z gwiazdą „Ślubu od pierwszego wejrzenia” JJ Slaterem (na wspólnym zdjęciu w 2024 r.) i para twierdzi, że są „bardzo zakochani”
Na zdjęciu Katie z dziećmi. (Od prawej do lewej) synowie Katie Junior (18 lat) i Jett (10 lat) oraz córki Princess (16 lat) i Bunny (9 lat)

W marcu po raz drugi ogłosiła upadłość po tym, jak nie zapłaciła podatków, twierdząc, że przyczyną jej długu jest „krach”.

W rozmowie z Mattem Haycoxem na temat Stripping Off Katie stwierdziła, że ​​nie była świadoma drugiego bankructwa i nalegała, aby zapłaciła pieniądze, ale będzie to musiało nastąpić, gdy je otrzymam.

Powiedziała: Tak, zawsze trzeba płacić podatek, to i tamto. Ale oczywiście przeżyłem załamanie, więc nie płaciłem podatków i stąd wziął się postanowienie o ogłoszeniu upadłości.

Katie miała czas do 26 czerwca na opuszczenie Mucky Mansion, co stało się tematem filmu dokumentalnego Channel 4, gdy po raz ostatni próbowała przywrócić posiadłość do życia.