Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stranger Things sezon 5: Millie Bobby Brown mówi Kill Me po skardze na śmierć w sezonie 4

dwa Dziwne rzeczy Gwiazdy wywołały serial po zakończeniu prac nad czwartym sezonem.

Millie Bobby Brown i Noah Schnapp są w programie Netflix od pierwszego sezonu, a podczas promocji najnowszych odcinków otwarcie mówili o swoich przemyśleniach na temat zgonów w serialu.

Sezon 4 zakończył się wyemitowaniem ostatnich dwóch odcinków w piątek (1 lipca), a nadawcy chcieli dowiedzieć się, które postacie zginęły. Jednak każdy z oryginalnej ekipy bohaterów ocalał.

Doprowadziło to do pewnej krytyki showrunnera, braci Dover, a wielu twierdziło, że ryzyko serialu byłoby wyższe, gdyby było więcej ofiar; Większość zabitych postaci to te wprowadzone na początku sezonu.

W klipie, który pojawił się 23 maja, Noah Schnapp, który gra Willa Byersa, powiedział: pokrętny: „Muszą zabić kilku ludzi. Jest za duży.”

Brown brnął, dodając: „Wiem. Jest zbyt duży. Zeszłej nocy nie mogliśmy zrobić nawet jednego zdjęcia grupowego, ponieważ było nas 50 osób. Pomyślałem:„ Musisz zacząć zabijać ludzi ”.

„Potrzebują tylko jednej sceny masakry” – powiedział Schnapp.

Brown kontynuował: „To właśnie mówię. Bracia Dover to wrażliwi Sally, którzy nie chcą nikogo zabijać. Gra o tron. Potrzebujemy mentalności Gra o tron. „

Następnie poprosiła twórców o „zabicie mnie”, dodając: „Próbowali zabić Davida [Harbour, Hopper] I przywieźli go z powrotem. To jest głupie.”

Millie Bobby Brown uważa, że ​​Stranger Things powinno zabijać więcej oryginalnych postaci

(Netflix)

Podczas gdy niektórzy zakładali, że para wyrzucała fanów zapachem, a ostatni sezon przyniósłby kilka poważnych zgonów, obecnie zakłada się, że skarga Schnappa i Browna była prawdziwa.

Od tego czasu twórca serialu Matt Dover udostępnił Odpowiedz na krytykę Browna Pojawiając się w podcastie, prowadząca dyskretnie mówi „Słyszeliśmy”, gdy wspomina się o jej komentarzach.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

*Po spojlerach – zostałeś ostrzeżony*

Ostatnie dwa odcinki sezonu 4 zabijają dr. Martina Brennera (Matthew Modine), który powraca po tym, jak początkowo sądzono, że zginął w sezonie 1, i pojawia się nowy Eddie Monson (Joseph Quinn).

Wkrótce po obejrzeniu sceny jego śmierci wielu Podkreśl tragiczne szczegóły otaczające ten moment.

Gdzie indziej fani byli przekonani, że serial zabił Maxa (Sadie Sink), dopóki odcinek nie ujawnił, że faktycznie przeżyła wydarzenia.

Po zakończeniu czwartego sezonu twórcy serialu, Dover Brothers Jeden wielki sposób, w jaki planują zmienić program Na swoją ostatnią trasę koncertową w 2024 roku.

Dziwne rzeczy Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix — znajdź niezależnyrecenzja tutaj. Spektakl zakończy się piątym i ostatnim sezonem w 2023 roku.

READ  Brad Pitt pozywa swoją byłą żonę Angelinę Jolie za sprzedaż jej udziałów we francuskiej winnicy | Brad Pitt