Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stephen Sanchez mówi, że Elton John zmienił plany dotyczące Glastonbury w ostatniej chwili

Stephen Sanchez mówi, że Elton John zmienił plany dotyczące Glastonbury w ostatniej chwili

Tydzień po tym, jak Elton John zagrał swój potencjalny ostatni koncert na Glastonbury Festival 2023, gość specjalny Stephen Sanchez ujawnił, że piosenkarz i autor tekstów zmienił plany dotyczące grupy w ostatniej chwili.

20-letni muzyk dołączył do „Rocketmana” na scenie podczas jego głównego występu na Pyramid Stage w niedzielę (25 czerwca) i obaj zagrali w duecie w jego piosence TikTok „Until I Found You”.

Był jednym z czterech gości specjalnych, którzy dołączyli do ikony muzyki tego wieczoru, a występ był ostatnim zaplanowanym występem Sir Eltona w ramach jego gigantycznej trasy koncertowej „Farewell”, podczas której zagrał ponad 350 koncertów w ciągu pięciu lat.

Teraz, tydzień po wielkim wydarzeniu, Sanchez ujawnił, że on i Sir Elton początkowo mieli wykonać przebój z 1983 roku „I Guess That Why They Call It The Blues”, ale decyzja została zmieniona przez pianistę w ostatniej chwili. .

„Spędziliśmy tygodnie [preparing for] Potem przyszedł zobaczyć się ze mną i chłopcami w Trubadurze” – powiedział Sanchez Toczący się kamień. „W następnym tygodniu zadzwonił do mnie i powiedział:„ Steven, tak myślałem. Nie chcę, żebyś śpiewał jedną z moich piosenek. Myślę, że byłoby o wiele lepiej, gdybyś zaśpiewał swoją piosenkę, a my daliśmy ci ten wielki moment dla ciebie i twojej kariery.

„Byłem zachwycony jego altruizmem i pragnieniem, wiesz, ujawniania nowych artystów i nowej muzyki”.

Sir Elton John występuje na scenie podczas piątego dnia festiwalu Glastonbury 2023, 25 czerwca 2023 r. w Glastonbury, Anglia (Źródło: Leon Neal/Getty Images)

Oprócz wykonywania wszystkich swoich najsłynniejszych piosenek, w tym „Goodbye Yellow Brick Road”, „Candle In The Wind”, „Rocketman” i „Your Song”, Elton dołączył także do Jacoba Luska Gabrielsa w „Are You Ready For Love” ” i frontman The Killers, Brandon Flowers w „Tiny Dancer” i Rina Sawayama w duecie „Don’t Go Breaking My Heart”.

W innym miejscu wywiadu Sanchez zastanawiał się nad zaangażowaniem muzyka w zwracanie uwagi na nowych artystów i opisał, co czuje, występując przed tak wieloma ludźmi.

READ  Dramatyczny plan powrotu Meghan i Harry'ego, aby „zwrócić sześć miesięcy członków rodziny królewskiej w niepełnym wymiarze godzin” | Królewski | Aktualności

„Wiedział, jak to wpłynie na naszą karierę i wiedział, że będzie to w chwale bycia jego ostatnim koncertem w Wielkiej Brytanii. Chce być orędownikiem innych artystów i przekazać pochodnię, że tak powiem. To absolutnie niesamowite” – powiedział.

„Kiedy jesteś na scenie piramidy i słyszysz te wszystkie głosy krzyczące na ciebie, to tak, jakby cię owijały i czujesz się duchowo. To naprawdę, naprawdę wizualne wspomnienie morza głów, twarzy i ludzie, którzy mają swoje życie i wspomnienia. Nadal jestem trochę poza chmurami ”.

Eltona Johna na Glastonbury
Glastonbury, Anglia – 25 czerwca: tylko do użytku redakcyjnego. Sir Elton John występuje na scenie podczas piątego dnia Glastonbury Festival 2023, 25 czerwca 2023 r. w Glastonbury w Anglii. (Zdjęcie: Kate Green/Getty Images)

Tuż po jego planie poinformowano, że niedzielny występ zdołał pobić rekordy oglądalności BBC i obejrzało go 7,3 mln widzów.

W pięciogwiazdkowej recenzji NME opisał ten zestaw jako „jeden z najlepszych zestawów gwiazd festiwalowych wszechczasów”.

„Publiczność jest w każdym wieku, a młodszy głos śpiewa razem z jednego prostego powodu: muzyka Eltona jest ponadczasowa i podróżuje. Banger przychodził za bangerem, nigdy się nie uspokajając.”

Jesteśmy dzisiaj rozpieszczani. Niebo rozbłyska, przyjaciele chwytają się nawzajem i widzisz nas w epickim pirotechnicznym finale, który jest tak bliski „Rocket Man”. Wszystko, czego potrzebuje, to jego ruch w jednym etapie (wstanie od pianina, rozpostarte ramiona , uśmiechając się). Piosenki i jego serce tak. Reszta. Wszyscy są tutaj po jego stronie. Dalej Reg.