Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stephen Mulhern został zwolniony ze szpitala i nadal dochodzi do siebie po tajemniczej chorobie

Prezenter telewizyjny był nieobecny na ekranach w ostatnich tygodniach i niedawno ogłosił, że został zmuszony do zaprzestania nadawania z powodu „zaleceń lekarzy”. Po leczeniu zostaje wypisany ze szpitala.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Sobotnia noc na wynos: Stephen Mulhern prowadzi mecz

Stephen Mulehr został zwolniony ze szpitala po tym, jak został wyleczony z powodu tajemniczej choroby, która zmusiła go do wycofania się w grudniu ze wspólnych zadań gospodarza Ant i Saturday Night Takeaway.

44-letni prezenter telewizyjny Mówi się, że wraca do zdrowia w domu po udanej procedurze Lekarstwo na tajemniczą chorobę — ale być może będzie musiał wziąć tygodnie wolnego od pracy w telewizji, dopóki nie wyzdrowieje.

Minął prawie miesiąc, odkąd Stephen był ostatnio widziany w Saturday Night Takeaway, gdzie pojawił się w pokazie otwierającym najnowszą serię.

W tym czasie był ubrany jak były prezydent USA Donald Trump W ramach skeczu wcześniej budził niepokój widzów, ponieważ milczał również w mediach społecznościowych.


Stephen Mulhern został wyleczony z powodu tajemniczej choroby
(

zdjęcie:

Plik)

Ale obecnie mówi się, że gwiazda wraca do zdrowia w domu po przejściu leczenia z powodu nieokreślonego stanu chorobowego.

Źródło powiedziało The Sun w niedzielę: Stephen poszedł do szpitala na zabieg medyczny, ale teraz skupia całą swoją energię na powrocie do zdrowia.

„Ma nadzieję, że wróci do programu, gdy tylko poczuje się lepiej i wystarczająco dobrze. Obecnie odpoczywa i wspiera chłopców z domu.”

Stephen wcześniej otworzył się przed fanami, mówiąc im, że jest na zaleceniu lekarza, aby nie pracował – z rzadkim tweetem wyjaśniającym, dlaczego nie ma go na ekranach telewizorów.

W aktualnych odcinkach Ant i Dec’s Saturday Night Takeaway znajduje się dziura w kształcie Stevena Mulherna, gdy dochodzi do siebie po tajemniczej chorobie
(

zdjęcie:

Kieron Macaron/ITV/Shutterstock)

Napisał: „Cześć wszystkim. Przepraszam, że byłem tu ostatnio cicho i dziękuję za wszystkie twoje cudowne wiadomości.

„Wziąłem trochę wolnego i odpoczywałem na zaleceniu lekarzy. Jestem w trakcie rekonwalescencji, cieszę się, że mogę to powiedzieć i nie mogę się doczekać powrotu do pracy.

„W międzyczasie będę stawiać nogi, żeby dziś wieczorem oglądać Saturday Night Takeaway z całą resztą.

„Proszę, nie tęsknij za mną za bardzo! Dużo miłości.”

Jeden z fanów był zachwycony, widząc, jak gwiazda dobrze sobie radzi, i odpowiedział na tweeta: „Dobrze widzieć ten tweet, Stephen. Przez większość dni moja córka pytała, czy coś tweetowałam, i naprawdę się martwiła”.

Stephen zdobył więcej fanów w ostatnich tygodniach, kiedy zastąpił Philipa Schofielda jako gospodarza Dancing On Ice, podczas gdy Tego ranka Gwiazda musiała opuścić wystawę z powodu pozytywnego wyniku testu Covida.

Fani wzięli Świergot Aby pochwalić Stephena – który gościł razem Holly Willoughby – Nalegał, aby krzesła wystawowe mianowały go pełnoetatowym zastępcą.

Jeden fan był zdumiony: „Czy Stephen Mulhern może być stałym zastępcą, proszę? #DancingOnIce”.

Podczas gdy inny tweetował: „Steven Mulhern potrzebuje wielkiego programu w prime time! Naprawdę go uwielbiam #DancingOnIce”.

Inny napisał: „Myślę, że Stephen Mulhern powinien co tydzień robić #DancingOnIce! Ma prawo się śmiać!”

Masz historię do sprzedania? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń bezpośrednio pod numer 0207 29 33033.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Super Bowl: NFL zaprzecza próbie powstrzymania Eminema przed zajęciem kolana | Wiadomości NFL