Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

State of Origin: NSW Blues szykuje się na drugą zmianę w grze

Trener Nowej Południowej Walii, Brad Fitler, zasugerował, że Storm Lock Dale Finucane będzie częścią jego rozszerzonego składu na mecz drugi.

Przemawianie na kanale dziewiątym Pokaż niedzielne FootyNajnowsza forma Finucane nie może być zignorowana, powiedział Fettler.

„To, co teraz widzę, to to, że w środku rozwija grę z podaniem”, powiedział Fttler.

Strzela próby ze środka, a jego obrona jest zawsze świetna.

“Jeśli widzisz go poza boiskiem, jest najlepszym profesjonalistą. Wiem, że są gracze, którzy dbają o siebie, ale jest lepszy od nich wszystkich.

„Posiadanie go gdzieś w zespole byłoby jednym z moich priorytetów, a także wyjściem w przyszłość.

„Więc tak to się zaczęło w zeszłym roku, a rok wcześniej Dell zajął 18. miejsce i odegrał dużą rolę w tym, co zrobiliśmy. Wspaniale jest tam być”.

Napastnik kogutów, Angus Crichton, pozostaje faworytem do zajęcia 17. miejsca, zastępując kontuzjowanego Jake’a Trbojevicia.

Trbojevic przegapi niedzielne spotkanie Sea Eagles z Tytanami na C-Bus Super Stadium po tym, jak doznał naderwania mięśnia podczas treningu.

Trener Manleya, Des Hassler, powiedział, że wszechstronny napastnik, który był ostoją Brada Fitlera w moim pierwotnym zwycięstwie w Townsville, będzie nieobecny przez co najmniej dwa tygodnie.

Fittler prawdopodobnie ulepszy Payne’a Haasa, biegając z Crichtonem, otrzymując powołanie na ławkę lub przesuwając się prosto do drugiego rzędu, a Cameron Murray lub Tariq Sims wracają na giełdę.


Bellamy wspiera Finucane „następny poziom”, aby wypełnić miejsce Trbojevicia

– Niestety, Jake podczas treningu miał nieszczęśliwy wypadek i opuści dwa tygodnie gry w piłkę – powiedział Hasler.

„Będzie tęsknić za tą grą Titans i bez wątpienia nie wyzdrowieje na czas dla Origin.

Powinien być tuż za tydzień i gotowy na Origin III.

„Uwielbia piłkę nożną Jake’a i nie jest z tego zadowolony”.

Nie oczekuje się, że The Blues wprowadzą dalsze zmiany w zespole, który wszechstronnie przewyższył Maroons w otwierającej serii Ampol State of Origin.

Trener Storm Craig Bellamy powiedział, że weteran Lockdown Del Finucane będzie jego wyborem, który zastąpi Trbojevicia w pakiecie NSW.

„Nie wyobrażam sobie lepszego zawodnika niż Dell, który mógłby tam pojechać” – powiedział po sobotnim meczu Melbourne z Tygrysami 66-16 na Sunshine Coast.


Każda próba do tej pory od rundy 15

„NSW ma naprawdę dobrych graczy na tej pozycji, ale pomyślałem, że to bardzo niefortunne, że nie było tam na pierwszym miejscu.

„Zdecydowanie w tym roku, jeśli cokolwiek pójdzie w moich oczach na wyższy poziom”.

The Blues mają ogłosić swoją drużynę w niedzielę wieczorem po 15. rundzie Telstra Premiership Championship.

Origin II jest wyprzedany w Brisbane, ale bilety są nadal w sprzedaży na mecz 3 na stadionie Australia w Sydney 14 lipca – Kup bilety od NRL.com/bilety.

READ  French Open: Iga Świątek o obronie tytułu, presji i dlaczego Rafael Nadal jest na jej ścianie