Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

State of Origin I: Fani szaleją w Queensland po rekordowej porażce w NSW

sport

Skoncentruj się na sporcie: 5 najlepszych tytułów sportowych w środku tygodnia. Wideo / Annalise Shortland

NSW 50 Queensland 6

Kiedy nowy trener Queensland, Paul Green, powiedział, że „są lepszym zespołem od nas”, kto wiedział, jak bardzo miałby rację?

Ponieważ Queensland otrzymuje premię domową, gdy mecz MCG przenosi się do Townsville, zawsze miało być blisko.

Nikt nie spodziewał się największych porażek Origin w historii.

Przed największą publicznością na nowym stadionie Queensland Country Bank w Townsville, który był w dużej mierze zdominowany przez Maroons, Nowa Południowa Walia odniosła największe zwycięstwo w historii Origin.

The Blues próbowali zdobyć jeden z największych rekordów w historii ojczyzny – NSW 56-16 w meczu 3 2000 – i dwa punkty zabrakło do największego zwycięstwa w historii – Queensland 52-6 w meczu 3 2015.

Przed tłumem przegranych, którzy przynieśli na nowy stadion szum, Queensland został upokorzony, gdy Tom Trbojevic strzelił hat-tricka, a Latrell Mitchell i Brian Too zdobyli dublet.

Podczas gdy The Blues odnieśli największą wygraną w historii, najważniejszą liczbą było 1-0, z Nową Południową Walią na czele, ale wciąż brakowało jej zwycięstwa w Origin Shield.

Po pokonaniu 13 serii w 15 sezonach The Blues będą o tym wiedzieć wszystko, a Queensland bez wątpienia użyje śmietnika, aby wrócić silniejszym – zawsze wiedzą.

– Trochę boli, przyjacielu – powiedział trener Queensland, Daley Sherry Evans. „Po prostu przegapiliśmy to, przegapił skok. Miał dobrą rozmowę w pierwszej połowie, a potem wrócił i nie uczyliśmy się na naszych błędach, więc pozostało nam wiele do poprawy, a Niebiescy byli dziś naprawdę dobrzy .

“Dwa mecze opuściły mój przyjacielu. Musimy to zignorować. Musimy to zrobić.”

Kapitan Blues, James Tedesco, powiedział, że zwycięstwo w osuwisku było „bardzo szalone”.

READ  NRL 2021: Gold Coast Titans, Tyrone Peachey, Ash Taylor i Mitch Rein opuszczają klub

„Wiedzieliśmy, że mamy świetny zespół, mieliśmy najlepszych graczy w grze” – dodał. „Wiedzieliśmy, że gdybyśmy pracowali razem jako zespół, zrobilibyśmy dobrze, ale 50 punktów jest naprawdę satysfakcjonujące”.

Po meczu Michael Ennis z Fox League powiedział, że Queensland nie rozegrał tego samego meczu, co The Blues.

„Myślałem, że Queensland gra dziś w piłkę nożną, a nie w oryginalny styl piłki nożnej” – powiedział Michael Innes. “Czułem, że NSW naprawdę dostosowało swoją agresywność do stylu występu Origin, ale czułem też, że dziś wieczorem dostali ważne rzeczy. To był ciężki bieg, wygrywając tę ​​walkę ze środka, kopiąc długie dystanse. Byli cierpliwi, ale nie zrobili tego. t Muszą być cierpliwi przez długi czas, ponieważ Queensland upadł”.

The Blues wygrali serię z rzędu w 2018 i 2019 roku, zanim główny trener Wayne Bennett pomógł Maroons doprowadzić do wrzenia w zeszłym roku, wygrywając serię 2-1.

Oto jak przebiegały wydarzenia: