Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

State of Origin 2022, Nathan Cleary, Blues, Nowa Południowa Walia z powrotem zastawia się, że będzie lepszy po występie Game One

Nathan Cleary opisał przegraną NSW 16-10 w otwierającym State of Origin jako „sprawdzenie rzeczywistości” i „kopnięcie w tyłek”, którego potrzebował, gdy The Blues przygotowywali się do wygrania serii, triumfując w Perth i Brisbane.

Prawdopodobnie jeden z najlepszych graczy w NFL po skierowaniu Penrith do Premiership w zeszłym sezonie, Cleary miał najgorszy występ w koszulce Bluesa, gdy Cameron Munster, Daley Sherry Evans i prostytutka Harry Grant przejęli w środę wieczorem. Gra.

Przygnębiony Cleary wziął osobistą odpowiedzialność za porażkę jako główny rozgrywający The Blues, ale obiecał wyciągnąć wnioski z porażki przed Origin II na stadionie Optus w Perth 26 czerwca.

„Za każdym razem, gdy drużyna przegrywa, biorę to do siebie i na pewno nie grałem dobrze” – powiedział Cleary. „To lekcja. Nie mogę tego teraz zmienić, ale mogę zmienić to, co robię w następnej grze Origin lub następnym meczu klubowym.

„Początkowo musisz poświęcić swoje chwile. Myślałem, że Cam i Daly wykonali naprawdę dobrą robotę, więc powinienem zrobić to, co zrobili.


Występ Monster Man of the Match

„Myślałem, że wszystkie ich kręgosłupy grają dobrze. Byli nad piłką, a napastnicy również umieścili dobre podium.

„To był trudny mecz – o to właśnie chodzi w Origin – i prawdopodobnie wykorzystali swoje chwile trochę lepiej niż my.

To jest Ali jak wszyscy inni.Nathan Cleary

Cleary był kręgosłupem Panter, które zdominowały Telstrę przez ostatnie trzy sezony i przegrały tylko jeden mecz od wygrania Wielkiego Finału w zeszłym roku.

Zrozumiałe, że Blues w Game One obejmowało sześciu graczy Penrith, ale tempo i intensywność Origin były o krok przed tym, z czym zmierzyli się w tym sezonie z rywalizującymi drużynami NRL.

„Myślę, że powinieneś [take the loss hard]Wyraźnie odzwierciedlone. Zwłaszcza jako obrońca i kapitan drużyny.

„Moje wyniki mogą podnieść poziom innych wokół mnie, a ja nie byłem wystarczająco dobry.

„Nie grałem dobrze, a to wpływa na wynik. Muszę się poprawić, a jeśli jestem lepszy, to robi to reszta zespołu.

Dodał: „Gra nie zaczęła się w pełni. Myślisz, że idziesz dobrze, a potem dzieje się taka gra. Czasami nie jest to zła rzecz.

„To sprawdzian rzeczywistości, że muszę być lepszy, ale wygrywam lub przegrywam, będę starał się być lepszy i tym razem nie jest inaczej”.

The Blues nie mieli środkowego gwiazdora Toma Trbojevicia i Latrella Mitchella, ale Cleary powiedział, że w szczególności Jack Wheaton grał dobrze po tym, jak został wybrany poza centrum w środkowej lewicy.

Wighton strzelił wczesną próbę, ale Maroons przejęli kontrolę nad szczęściem po wstrzyknięciu Granta i Patricka Carrigana z wymiany w połowie pierwszej połowy.

„Choć chciałbyś, żeby Latrell i Tommy tam byli, my tego nie robimy i myślę, że nasze ośrodki mają się dobrze” – powiedział Cleary. „Są świetnymi graczami, ale uważałem, że Jack Wheaton był fenomenalny, wyglądał naprawdę niebezpiecznie.


Jack Wheaton otwiera punktację dla bluesa

„Zamierzam przejrzeć grę i głębiej zagłębić się w to, co muszę zrobić. Nie mogę się zbytnio skupiać na wynikach, muszę kierować się koncentracją i czasami dobrze jest trochę kopnąć tyłek, że Muszę wyzdrowieć”.


Oglądaj największe zawody w Australii, gdy bilety na każdą grę z serii Ampol State of Origin 2022 szybko się wyprzedają! Kup już dziś.

READ  Puchar Mistrzów UEFA: Napastnik Kiwi, Brad Shields, otrzymał czerwoną kartkę, gdy Wasps przegrali z Monster