Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

State of Origin 2021: Zawodnicy New South Wales Blues, Victor Radley, zastępują Angusa Crichtona

Potrójne trafienie przez trzech powszechnie widzianych starterów z Nowej Południowej Walii – Angusa Crichtona, Ryana Papenhausena i Victora Radleya – sprawiło, że Blues szukał posiłków w tylnym rzędzie, jedynej pozycji, w której stan jest nieproporcjonalny do rywali.

Radley zmierzy się z 4-6 meczami na linii bocznej, ponad dwa razy, kiedy Rosters przegrał z Brisbane w SCG, podczas gdy Crichton mógł przez dwa tygodnie być nieobecny po tym, jak został oskarżony o niebezpieczny kontakt.

Ponieważ Roosters i kapitan NSW Boyd Cordner nie są jeszcze dostępni dla Origin I z powodu jego długiego zwolnienia za uderzenie w głowę, zostaną zabrani tacy jak Tyson Frizell, Ryan Matterson, Tevita Pangai jnr, Liam Martin i kontuzjowany Rabbitoh Cameron Murray pod uwagę.

Dwa zarzuty Radleya o uderzenie Panjaya i Alberta Kelly’ego stracą go w pierwszych dwóch wydaniach 9 i 27 czerwca, chyba że uda mu się przezwyciężyć cztery tygodnie połączonego zawieszenia na sali sądowej.

Aplikacja Roosters była solidną blokadą / ławką – trener Brad Vettler ma co najmniej wiele opcji w połączeniu z Isaah Yeo, Jake’em Trbojevicem, Murrayem, Nathanem Brownem i Dale’em Finucane.


Robinson przyznaje, że Radley może potrzebować zmiany podejścia

Inny kandydat na napastnika bluesa, Els, został oskarżony o Reagana Campbella Gillarda, z poważną interwencją w niedzielę przeciwko Manleyowi – mógłby być dostępny dla Orygenesa z wczesnym przyznaniem się do winy, ale ryzykowałby zawieszenie na dwa mecze, gdyby odwołał się do sądownictwo.

Późne trafienie Crichtona w Kelly’ego nie zostało oflagowane przez sędziów terenowych i nie spotka się z nim o komentarz, jeśli trzy poprzednie przestępstwa (dwa podobne) w ciągu ostatnich dwóch sezonów nie dodały punktów sztafetowych do jego karty oskarżenia.

Drugi 25-latek może zakwestionować zakaz na dwa tygodnie, ponieważ nie przegapi żadnych dodatkowych meczów, jeśli zostanie uznany za winnego, ale musi odnieść sukces, aby uniknąć wypadnięcia z Rundy 12 i oryginału.

Crichton potwierdził, że podczas wywiadu zmierzy się z obrazem Niedzielny wieczór z Mattie Jones W niedzielę wieczorem powiedział: „To trudne, nie mogę się wytłumaczyć na antenie, bo jest jasne, że mamy wymiar sprawiedliwości i to trwa we wtorek”.

Zapytany, czy rozważał zmianę swojego podejścia do interwencji w świetle reflektorów lub niedawnej walki z wysokimi strzałami, powiedział: „Nie sądzę, że musisz zmieniać swój styl, to tylko twoja dyscyplina i radzenie sobie z wyborem, dla mnie jest czas ”. W nawiązaniu do incydentu w Bronco.

„Musisz się kontrolować. Musisz się dostosować albo umrzesz.”

Vettler pomyślał, że Koguty mogą rzucić kośćmi na korcie po tym, jak dowiedział się o ich podopiecznych na żywo Show Sunday Futie.

Ale jeśli chodzi o Victora … jeden z nich został właśnie porzucony.


Papenhuyzen może przegapić miesiąc, ale Hughes może stawić czoła Broncos

„Zostały nam jeszcze dwa mecze, a wielu graczy gra dziś i w przyszłym tygodniu. Po prostu usiądź i czekaj.

„Wielu graczy jest w naprawdę dobrej formie, więc na pewno będzie taka szansa”.

Wstrząśnienie mózgu Pappenhusena w Magic Round spowodowało, że trener Storm Craig Bellamy zaczął się obawiać, że nie będzie go już w przyszłym miesiącu.

Papenhuyzen nie zagra, dopóki NSW nie wybierze drużyny Origin I w następną niedzielę i jest mało prawdopodobne, że zostanie narażony na ryzyko.

Personel medyczny Storma będzie nadal monitorował gwiazdę, która w tym momencie wykonuje tylko lekkie zadania treningowe, ponieważ zespół przygotowuje się do czwartkowego meczu z Brisbane, którego Papenhausen zdecydowanie przegapi.


Radley został dwukrotnie postawiony w stan oskarżenia i czekał co najmniej cztery tygodnie

Jego nieobecność jako czołowego biegacza w roli Bluesa otwiera przed Jackiem Wheatonem lub Cody Walkerem możliwość otrząśnięcia się z ławki, którą zajmowali w poprzednich kampaniach, gdyby przegapił ich w dokach na zapleczu.

Clint Gutherson to kolejna opcja, biorąc pod uwagę, że kapitan Eels oferuje pokrycie od pełnego pleców do piątej ósmej.

„Nie sądzę, żeby Paps wrócił,” powiedział Bellamy. „Strzał w głowę był zły.”

„Nie wiem dokładnie, ale rozmawiamy przez trzy tygodnie, może miesiąc”.

READ  Australijski Dzień Otwarty | Reuters