Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starfield jest ponownie opóźniony, startuje we wrześniu

Bethesda po raz kolejny opóźniła Starfield, ponieważ gra zostanie uruchomiona we wrześniu na PC i Xbox Series X i S. Starfield Direct w dniu 11 czerwcaPrawidłowy Po Xbox Game Show.

W ogłoszeniu nowej oficjalnej daty premiery (poniżej) Todd Howard z Bethesdy potwierdził, że długo oczekiwana gra zostanie wydana w tym roku.

„Włożyliśmy się w tę grę i nawet ja jestem zdumiony, ile możemy pompować. To było duże. Gramy w tę grę przez cały czas” – wyjaśnił.

Starfield Direct w czerwcu zaoferuje dogłębne spojrzenie na grę, kontynuował Howard: „Jest jeszcze wiele do pokazania. Gra ma wiele cech charakterystycznych, których można się po nas spodziewać, ale jest to również bardzo wyjątkowe doświadczenie ”.

Na początku tego roku Phil Spencer zasugerował, że Microsoft i Xbox będą obecni w okolicy E3, najlepiej z obecnością Starfield Direct.

Pierwotnie gra miała ukazać się 11 listopada 2022 r., ale została przesunięta na pierwszą połowę 2022 r., a teraz ostatecznie potwierdzono, że będzie to 6 września.

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Pisze o branży od 2019 roku i współpracował z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey

READ  Instagram testuje system powiadamiania o mylących awariach