Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stany Zjednoczone ogarniają Polskę i grają z Francją o tytuł Ligi Narodów Siatkówki

Stany Zjednoczone zagrają w niedzielę w Bolonii we Włoszech ze złotym medalistą olimpijskim z Francji w siatkowej Lidze Narodów.

TJ DeFalco miał w sobotę sześć asów, pięć w trzecim secie, gdy Stany Zjednoczone pokonały Polskę 25-22, 25-23, 25-13 w półfinale, zanim Francja pokonała Włochy 25-22, 25-20, 25- 15.

USA grały o złoto w 2019 roku i przegrały z Rosją w finale w czterech meczach.

DeFalco miał również sześć zabójstw, blok i cztery wykopaliska.

Nie przetworzyłem jeszcze tego w pełni” – powiedział DeFalco. „Wciąż jestem w grze, wciąż podekscytowany i gotowy do gry w siatkówkę. Ale jestem naprawdę podekscytowany, że zespół mnie wspiera i jest gotowy do walki o medal. idź w górę i uderz! To wszystko, co musisz wiedzieć”.

TJ DeFalco wkracza do polskiego tri-bloku / Volleyball World

David Smith został zabity sześć razy przez jeden błąd w ośmiu zamachach, trzech blokach, asie i trzech dołkach. Aaron Russell miał dziewięć zabójstw i pięć wykopalisk. Jeff Jendryk miał sześć zabójstw bez błędów w ośmiu atakach, bloku i As. Kyle Ensing miał osiem zabójstw z jednym faulem w 15 atakach i trzech kopaniach.

Micah Christenson zginął trzy razy w liczbie prób, bloku i dwóch dołkach. Eric Shoghi przeprowadził dziewięć wykopalisk.

„Zawodnicy grali świetnie na początku, szczególnie po stronie defensywnej” – powiedział trener USA John Spiro – „kopiąc dużo piłek, obracając je na tyle, aby wygrać pierwszego seta. W drugim secie wysłaliśmy piłkę naprawdę dobrze wcześnie dalej”. Następnie wykazaliśmy się dużą dawką opanowania, gdy byliśmy na dole i wykonaliśmy kilka kluczowych kopnięć pod koniec tego seta, aby wygrać, co dało nam ogromną przewagę emocjonalną w trzecim secie. Następnie nasze serwery przejęły kontrolę.

Jeff Jendrick, po lewej, i Mika Christenson ustawili barykadę przed zdjęciem Kemala Semenyuka / Volleyball World

Stany Zjednoczone miały dziewięć asów do czterech polskich i miały przewagę 6-2.

Polak Bartosz Couric zabił 10 osób, a Kamel Semenyuk 7.

Z Włochami Francja miała 12 zabójstw, 3 asy i blok Jeana Barty’ego, Trevor Clement zdobył 13 zabójstw i 3 asy, a Irvine Ngabeth miał 10 zabójstw i 4 asy. Francja miała 11 asów, podczas gdy Włochy miały dwa. Alessandro Micheletto poprowadził Włochy z dziewięcioma zabójstwami.

READ  Wzrost zatrudnienia w Polsce spowalnia w czerwcu

„Właśnie oglądałem grę Francji i byli fantastyczni” – powiedział Spiro. „Dzisiaj zagrali naprawdę dobrze. Wiemy, że są świetną drużyną. Ostatnio mieliśmy z nimi kilka świetnych meczów i oczywiście są złotymi medalistami z Tokio, więc grają z ogromną pewnością siebie i umiejętnościami.”

„To będzie ekscytujący mecz siatkówki i będzie podekscytowany możliwością walki o złoty medal”.

Na igrzyskach olimpijskich USA rozpoczęły się zwycięstwem nad Francją, ale gdy Amerykanin nie wyszedł z gry w bilard, Francja wygrała wszystko. (Uwaga: zostało to zaktualizowane i dzięki temu, kto wskazał łatkę) Byłym francuskim trenerem był Laurent Tilley, którego syn Kevin grał w FC Spiro, kiedy trenował UC Irvine do tytułu NFL 2012. Kevin nie jest na liście finałowej VNL. Francuskim trenerem jest teraz Andrea Gianni.

Pierwszą transmisję wschodnią można oglądać o godzinie 15:00 w Volleyball World TV, vb.tv.

Stany Zjednoczone świętują zwycięstwo nad Polską / World Volleyball