Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stan pochodzenia 2021: Cameron Smith nie przepada za trenerem Queensland Maroons, Billym Slaterem, imprezą Jonathana Thurstona

Billy Slater stał się mentorem z wyboru, aby zostać następnym mentorem w Queensland, ponieważ Maroons chcą przyjąć model szkolenia podobny do tego, który Brad Fettler z powodzeniem pilotował w NSW.

W poszukiwaniu czwartego trenera tyle samo lat po tym, jak Paul Green powiedział we wtorek przedstawicielom QRL, że chce kontynuować karierę w NRL, QRL planuje ugruntować stabilność w tej roli, zatrudniając kogoś, kto jest w stanie podjąć długoterminowe zobowiązanie .

Slater – który podobnie jak Fettler pracuje dla Channel 9 – pasuje do prawa i, jak się wydaje, wyraził zainteresowanie pracą od czasu decyzji Greene’a o ustąpieniu.

Były kolega z drużyny Maroons i Kangaroo, Jonathan Thurston, również może być w zespole, wraz z Neilem Henrym, który rozumie wymagania Origin po wcześniejszym pełnieniu funkcji prawej ręki za pieniądze Miningi.

Henry pracował również u boku Wayne’a Bennetta w 2020 roku, a on i Thurston, który po raz pierwszy wkroczył na szkolenie Origin, byli asystentami Greena w tegorocznej kampanii.

Jako główny trener nie jest na moim radarze.


Cameron Smith

Cameron Smith, który w tym roku poparł Slatera na tym stanowisku razem z Miningą, Bennettem i Craigiem Bellamym, wykluczył rzucenie kapelusza na ring, ponieważ nadal mógłby być w podobnej grupie do The Blues pod wodzą Wettlera.

Fettler jest głównym trenerem NSW State, a jego koledzy z dawnych mistrzów Origin Danny Boderos, Craig Fitzgibbon i Andrew Jones są jego asystentami, a Greg Alexander jest doradcą treningowym Bluesa.

Oczekuje się, że spotkania szkoleniowe Maroons dla mężczyzn i kobiet zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych dwóch tygodni, prawdopodobnie już w tym tygodniu. Czwartek lub piątek.


Najważniejsze informacje o meczu: The Blues vs. Maroons

Slater rozmawiał z QRL o szkoleniu Queensland przed nominacją Greena w lutym, ale Smith Powiedział w Radiu SEN W środę, że „nie rozmawiał z żadną osobą w QRL o tej pracy, wakatach lub w ogóle o moim zainteresowaniu”.

„Jako główny trener, to nie jest w tej chwili na moim radarze, tak naprawdę nie jest.

„Naprawdę cieszę się z tego, co robię teraz w mojej karierze po zagraniu” – powiedział Smith.

„Zobowiązania poza tym muszą naprawdę pasować do tego, co robię w tym momencie ze swoim życiem. Oryginał to tylko trzy gry, ale jest tego dużo.

„Musisz być w pełni zaangażowany w pracę i być przygotowanym na włożenie dużo ciężkiej pracy, aby dać graczom najlepszą szansę na wyjście, dobrą grę i wygraną”.

Smith powiedział, że Slater lub Thurston byliby godnymi opcjami i oczekuje się również, że otrzyma wsparcie od byłego kolegi z drużyny Maroons, Coopera Kronka, który niedawno dołączył do zarządu QRL jako niezależny dyrektor.


Analiza odrodzenia kasztanowca w pochodzeniu III

Smith powiedział: „Rozmawiałem z [Slater] W zeszłym roku wyraził zainteresowanie trenowaniem Queensland. Jeśli tak się stanie, powiedział, że na pewno o tym pomyśli.

“Jest bardzo podekscytowany zespołem Queensland, jest bardzo selektywny i naprawdę zaangażowany. Zdecydowanie widzę go tam jako głównego trenera.

„Ludzie mówią, że Jonathan Thurston… był już tam jako asystent trenera w tym roku. Prawdopodobnie zostanie także głównym trenerem. Może ci dwaj chłopcy byliby najszczęśliwszymi chłopakami wraz z Malem lub Waynem jako mentorami”.

Mininga, który poprowadził Queensland do ośmiu zwycięstw z rzędu w latach 2006-2013, również został powiązany z potencjalnym powrotem, ale szef kangura nie rozważyłby przyjęcia tej roli, chyba że będzie mógł kontynuować również rolę Australijczyka.


Liderzy NFL reagują na organizację Wielkiego Finału przez Suncorp

„Skupiam się bardzo na pracy kangura” – powiedział Mininga we wtorek dla NRL.com. „Zawsze będę zainteresowany listą QRL i ich kampaniami State of Origin”.

Mininga współpracował z Waynem Bennettem w 2020 roku po tym, jak duet zareagował na niepokój ze strony QRL po tym, jak Kevin Walters zrezygnował w przeddzień serii Origin, aby trenować Broncos.

Bennett opuszcza South Sydney pod koniec sezonu i zamierza wrócić do Brisbane, ale chce kontynuować treningi National Football League (NRL) i jest chętny do przejęcia drugiej drużyny Brisbane, jeśli ARLC zdecyduje się rozszerzyć Premiership w 2023 lub 2024.

QRL chce uniknąć potencjalnej powtórki tej sytuacji, jeśli Greenowi zaoferuje się pracę w NRL w przyszłym roku, więc szukają długoterminowej daty, aby ustabilizować się po tym, jak muszą znaleźć nowego trenera dla każdego z trzech ostatnich setów.

Oczekuje się, że Norris zostanie zaoferowana posadę Maroon Women po tym, jak poprowadzi zespół do zwycięstwa w tym roku, ale jej ponowne powołanie będzie prawdopodobnie zależeć od tego, czy może zaangażować się w tę pracę w dłuższej perspektywie.

READ  Satian dołącza do obozu narodowego 11 września | Więcej wiadomości sportowych