Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Square Enix twierdzi, że sprzedaż Forspoken była „słaba”

Square Enix twierdzi, że sprzedaż Forspoken była „słaba”

Facebook To był trudny poród na świecie. Od pierwszych zwiastunów gra była źle rozumiana i źle traktowana, ze szczególną krytyką skierowaną na jej „niezręczny” dialog i szorstką osobowość głównego bohatera Freya Hollanda. podczas Luty 2023 wezwanie do zarobków finansowychWydawca Square Enix mówił o tej retoryce i o tym, jak przyczyniła się ona do ogólnej „słabej” sprzedaży ambitnej przygodowej gry akcji.

oceny Facebookktóry opublikowaliśmy 24 stycznia 2023 r., był wyzwaniem, powiedział Yosuke Matsuda na Niedawno opublikowane tłumaczenie na język angielski. Jednak gra otrzymała również pozytywne opinie dotyczące jej funkcji akcji, w tym umiejętności walki i parkouru, więc przyniosła wyniki, które poprawią nasze możliwości tworzenia innych gier w przyszłości.

„Jednak jego sprzedaż była słaba i chociaż wyniki nowych tytułów z datami premiery w lutym i marcu będą ostatecznym wyznacznikiem, dostrzegamy znaczne ryzyko spadku naszych zysków w roku fiskalnym 2023/3”.

Po wielu recenzjach, które nazwały grę „powtarzalną” i „nijaką”, zainteresowanie tytułem szybko zmalało. Rzeczywistość jest taka, że ​​współczesny krajobraz gier jest bardzo konkurencyjny, a wraz z pojawianiem się gier nowej generacji w typowych cenach w regionie 100 AUD, kupujący stają się coraz bardziej wymagający. ogólne negatywne uczucia wobec Facebookzachęcony rozmowami online, najwyraźniej zraził dużą część swoich potencjalnych odbiorców, co przyczyniło się do jego rozczarowującej sprzedaży.

czyta: Recenzja Forspoken – skok wiary

Po wydaniu gry Square Enix ogłosiło, że deweloper Luminous Productions powróci do swojej firmy macierzystej. chwila Facebook Nie cytowany jako dokładny powód tej zmiany, prawdopodobnie przyczynił się do fuzji, ponieważ Square Enix starał się odzyskać koszty rozwoju.

Idąc dalej, Luminous Productions będzie nadal zajmować się różnymi błędami wydajności i skargami Facebookzanim skupił się na pierwszym dużym DLC do gry, W Tancie ufamy.

Biorąc pod uwagę język wokół gry, wygląda na to, że Square Enix ruszy dalej po uruchomieniu tego DLC i ponownie skupi się na nadchodzącej liście przebojów – która obecnie obejmuje Final Fantasy 16, Final Fantasy 7 Odrodzenie, I Serca Królestwa 4.

„Nasz plan na rok fiskalny 2024/3 i później jest bardzo mocny, w tym niektóre tytuły, których jeszcze nie ogłosiliśmy” – powiedział Matsuda, zamykając ostatnią rozmowę o zarobkach Square Enix. „Rok obrotowy 3/20 jest ostatnim rokiem naszego obecnego planu średnioterminowego i aby zakończyć go jak najlepiej, stopniowo wprowadzamy strukturę, która umożliwi nam dalszy wzrost”.

READ  Samsung przypadkowo ujawnił Galaxy Tab S8 Ultra na swojej stronie internetowej

Matsuda obiecał ekscytujące nowe wydarzenia w przyszłości, ponieważ Square Enix chce naprawić statek po skalistych wynikach w zeszłym roku podatkowym.