Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spowolnienie wzrostu sprzedaży detalicznej w Polsce w kwietniu

Dane opublikowane przez GUS w Warszawie w poniedziałek pokazały, że w kwietniu dynamika sprzedaży detalicznej w Polsce wyhamowała.

W cenach stałych sprzedaż detaliczna wzrosła w kwietniu o 19,0% rok do roku, po wzroście o 21,1% w tym samym miesiącu ubiegłego roku.

Całkowity roczny wzrost w kwietniu był w dużej mierze spowodowany wzrostem sprzedaży tekstyliów, odzieży i obuwia o 121,4%.

Sprzedaż gazet, książek i innych sprzedaży w sklepach specjalistycznych odnotowała znaczny wzrost o 38,2%.

Sprzedaż mebli, RTV i AGD wzrosła o 27,9%, a pozostała sprzedaż detaliczna o 21,2%.

W tym samym czasie sprzedaż samochodów, motocykli i części spadła o 11,2%. W ujęciu miesięcznym sprzedaż detaliczna spadła w kwietniu o 0,1%.

W cenach bieżących sprzedaż detaliczna wzrosła w kwietniu o 33,4% rok do roku. W porównaniu do poprzedniego miesiąca sprzedaż detaliczna wzrosła o 2,1%.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Google twierdzi, że Fancy Bear i białoruski ghost writer próbowali ukraść ukraińskie i polskie dane logowania