Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spotify testuje sposób na promowanie popularnych list odtwarzania tworzonych przez użytkowników – TechCrunch

Spotify testuje nową funkcję „Wyróżnionych kuratorów”, która promuje listy odtwarzania popularnych użytkowników obok oficjalnych list odtwarzania firmy Spotify ogłosić w poniedziałek. Nowa funkcja jest częścią ograniczonego czasowo testu, który ma na celu wzmocnienie utworzonych przez użytkowników list odtwarzania w Spotify. Ta funkcja umożliwia także słuchaczom odkrywanie większej ilości muzyki na platformie.

Firma twierdzi, że moderatorami, których wybrała do tej funkcji, są miłośnicy muzyki ze znanymi obserwującymi i popularnymi listami odtwarzania na Spotify. Użytkownicy na wybranych rynkach zaczną widzieć polecane playlisty kuratorów w aplikacji i na swoich stronach głównych. Spotify planuje ulepszyć nową funkcję przez cały okres testowy.

„Naszym celem zawsze było sprawienie, aby Spotify było miejscem numer jeden dla najlepszych wrażeń słuchowych, a dzięki tej wersji beta dajemy słuchaczom nowy sposób odkrywania muzyki od innych fanów, którzy dzielą się podobnie jak oni” – podała firma w oświadczeniu. Post na blogu O reklamie. „Zawsze dostarczamy naszym fanom wyjątkowe i różne wrażenia słuchowe i programy i jesteśmy podekscytowani, że możemy być świadkami tego wydarzenia”.

Nowa funkcja powinna ułatwić odkrywanie wielu popularnych list odtwarzania tworzonych przez użytkowników na platformie. Dzięki temu nowemu testowi Spotify wskazuje, że testuje więcej tworzenia i odkrywania list odtwarzania po udanym uruchomieniu głównych list odtwarzania, takich jak Tygodnik Odkrywania.

Premiera nowego testu już za kilka dni Spotify został zaktualizowany Popularny kreator list odtwarzania nazywa się Blend. Ta funkcja pozwala obecnie użytkownikom Spotify zobaczyć, gdzie ich gusta muzyczne się pokrywają, łącząc ze sobą ulubione piosenki, aby znaleźć te, które mają wspólne. Ta mieszanka jest następnie codziennie aktualizowana o nowe utwory w oparciu o nawyki słuchania wszystkich. W zeszłym tygodniu Spotify Blend został rozszerzony, aby umożliwić użytkownikom tworzenie list odtwarzania do 10 osób, a nawet z niektórymi z ich ulubionych artystów.

READ  Windows 10 może zostać niedawno przeprojektowany

Firma nawiązała współpracę z wieloma artystami, m.in BTSA Charli XCXA Casey MusgravesA ŚmiechA Megan Thee OgierA Sieć memówA Ty VerdesA Xama i inne, aby umożliwić użytkownikom Spotify łączenie ich gustów muzycznych w jedną playlistę Blend, w której ich ulubione utwory są dopasowywane do utworów artystów. Oprócz pracy z artystami, Spotify zaktualizował Blend, aby umożliwić grupom członków rodziny lub przyjaciół tworzenie własnych wspólnych list odtwarzania.