Sports Digest: JR Smith wkracza do gniazda szerszeni – dosłownie – podczas swojej pierwszej szkolnej wycieczki golfowej

JR Smith z Północnej Karoliny A&T ustawia swoje szanse na 17. miejsce podczas turnieju golfowego Phoenix Invitational Golf Tournament w Burlington w Północnej Karolinie we wtorek, 12 października 2021 r. Smith spędził 16 lat grając w NBA, zdobywając dwa mistrzostwa świata. Woody Marshall / Wiadomości i nagrania przez AP

J.R. Smith wspiął się do gniazda szerszeni w swoim pierwszym turnieju golfowym w college’u i nie miało to nic wspólnego z jego wysokimi punktami.

36-letni dwukrotny mistrz NBA został dosłownie trafiony przez szerszenia podczas wtorkowej trasy z North Carolina A&T w drugim dniu Elon Phoenix Invitational w Burlington w Północnej Karolinie.

„To się nigdy nie zdarza” — powiedział Smith, obecnie młodszy. „To jedna z niewielu rzeczy, o które nie muszę się martwić (w koszykówce) – inne zwierzęta. Kiedy zostałem użądlony, poczułem się „niemożliwym”.”

Hornety zostały właśnie dodane do żądła Smitha z lotu ptaka 8 na 79 według projektu zaprojektowanego przez Donalda Rossa. Razem z nim Dwie rundy w poniedziałek, zajęła 29. miejsce nad 240-81. na 84 zgłoszenia. Tym samym miał wpływ na wydarzenie. Po trasie Mason Whatley, partner Presbyterian, wybrał się na zdjęcie ze Smithem.

„On sprawił, że golf był świetny dla ludzi” – powiedział Whatley.

Kiedy zaatakowały szerszenie, bycie ambasadorem gry nie było najwyższym priorytetem Smitha. Stało się to na jego trzecim dołku trzeciej rundy w Alamance Country Club. Jego strzał wyleciał z toru wodnego i został osadzony w sosnowej słomie. Znalazł piłkę, ale koło jego powozu przetoczyło się po gnieździe.

Smith odskoczył od tego obszaru, machając rękami, zanim potrzebował leczenia. Smith, wraz z partnerami w grze Florianem Platty z George Washington i Whatley, otrzymali 15-minutową przerwę, gdy grały inne grupy.

„Próbowałem zmienić to w pozytyw” – powiedział Smith, odnosząc się do noszenia garnituru, gdy byłem chory w NBA. „To może być odpowiednik grypy”.

READ  Złowieszcza wiadomość dla gwiazd wyścigów kiwi: lekkoatletyka Nowej Zelandii nie ma natychmiastowych planów przeglądu kryteriów wyboru do Igrzysk Wspólnoty Narodów pod ostrzałem

Smith miał szósty najlepszy wynik spośród sześciu graczy w swojej drużynie. Aggies zajęli 11 miejsce w 13-drużynowym polu, 57 strzałów mniej niż tempo ustanowione przez Mistrza Elona.

Smith grał 16 razy w NBA, wygrywając mistrzostwa z Cleveland w 2016 roku i Los Angeles Lakers w zeszłym roku w bańce pandemicznej na Florydzie.

piłka nożna

Dochodzenia FIFA: FIFA wszczęła w środę postępowanie dyscyplinarne przeciwko węgierskiej, angielskiej, albańskiej i polskiej federacji piłkarskiej po potępieniu chaosu, jaki wywołał kibice Węgier i Albanii w osobnych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Węgrom grozi nowa kara od FIFA po starciu jej kibiców z policją na trybunach na stadionie Wembley zaraz po meczu z Anglią we wtorek, gdy funkcjonariusze usiłowali aresztować widza pod zarzutem rasistowskiego znęcania się nad gospodarzem. Sprawa została również otwarta w FA jako organizator remisu 1:1 w Londynie.

W zamieszanie mogą być również zaangażowani polscy kibice w Londynie. W sektorze węgierskim wywieszono polskie flagi, a część tłumu, który wycofał się przeciwko policji, nosiła ubrania z insygniami polskich klubów. Mecz Polski w Tiranie w grupie A został zawieszony na około 20 minut. Karol Schwederski strzelił gola dla Polski w 77. minucie, kiedy najwyraźniej został trafiony butelką rzuconą przez kibiców Albanii. Polacy wyszli, ale wrócili na boisko i wygrali 1-0.

Federacje albańską i polską poniosą kary za wypadki.

Mistrzostwa Świata: Zarząd francuskiej ligi piłki nożnej przyjął w środę propozycję sprzeciwienia się planom rozgrywania męskich mistrzostw świata co dwa lata, argumentując, że turniej jest światowym dziedzictwem, którego nie należy „lekceważyć”, a taki ruch zakłóciłby kalendarze.

Decyzja ligi zapadła zaledwie kilka tygodni po tym, jak prezydent francuskiej federacji mistrzów świata w piłce nożnej powiedział, że nie jest przeciwny propozycji FIFA, by zorganizować dwuletnie mistrzostwa świata, pomimo powszechnego sprzeciwu Europejczyków wobec tego planu.

READ  All Black Brad Weber jest przeznaczony dla Europy

Prezydent FIFA Gianni Infantino wzywał do organizowania Mistrzostw Świata co dwa lata, aby dać więcej możliwości gry i goszczenia krajom, które rzadko lub nigdy się nie kwalifikują. Nadzorował już ekspansję z 32 drużyn do 48-narodowego turnieju w edycji 2026 w Ameryce Północnej.

Śledź i analizuj

ZNALEZIONY KENIJSKI BIEGACZ: Dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata w Kenii, Agnes Terup, została znaleziona martwa w swoim domu, poinformowała w środę krajowa federacja lekkiej atletyki.

Organizacja lekkoatletyczna Kenii powiedziała, że ​​wciąż pracuje nad ujawnieniem szczegółów incydentu, ale została poinformowana o śmierci Terupa. Miała dwadzieścia pięć lat. Związek kolejowy powiedział, że została zadźgana przez męża.

„Kenia straciła klejnot” – powiedział związek.

Terupp zdobyła brązowe medale w biegu na 10 000 m kobiet na Mistrzostwach Świata 2017 i 2019 oraz zajęła czwarte miejsce w biegu na 5000 m na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W zeszłym miesiącu Terup pobiła rekord świata w wyścigu szosowym na dystansie 10 km kobiet.

Jej kariera nabrała rozpędu, kiedy w 2015 roku w wieku 19 lat zdobyła tytuł mistrza świata w przełajach, stając się drugą najmłodszą mistrzynią w historii.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.