Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spoilery EastEnders – ujawniono plan wyjścia Chelsea Fox

East Enders spoilery Podążać.

East Enders Pierwsze spojrzenie na desperacki plan ucieczki Chelsea Fox jutro wieczorem (26 grudnia).

Chelsea (Zara Abrahams) w końcu otwiera oczy na złowrogie zachowanie Graya, wkrótce po tym, jak pobrali się na przyjęciu bożonarodzeniowym.

Chelsea zignorowała gorączkowe ostrzeżenia Whitneya, który dowiaduje się prawdy o straszliwym wykorzystywaniu przez Graya swojej żony Chantelle io tym, że ją zamordował.

BBC

Whitney ma również wsparcie byłego wroga Graya, Khairata, który czekał na swój czas, próbując go wygrzebać.

Kiedy dochodzimy do przerażającego uświadomienia sobie, kim naprawdę jest Gray, Chelsea jest zmuszona zachowywać się tak, jakby wszystko było w porządku, gdy budzi się rano po ślubie.

Zakaz 1025 po południu 2512 Chelsea i Grey w Eastender

BBC

Intencje Chelsea wkrótce stały się jasne, gdy później spakowała torbę, zdecydowana uciec.

Ale skoro Gray nie przeoczył żadnej sztuczki, czy zorientuje się, co się dzieje, zanim Chelsea będzie miała szansę na ucieczkę?

Zakaz 1025 po południu 2512 Chelsea i Grey w Eastender

BBC

Zakaz 1025 po południu 2512 Chelsea i Grey w Eastender

BBC

Mówiąc o tym, czy Chelsea mogłaby przeciwstawić się Grayowi, Zara Abrahams – która ją gra – Powiedział: „Ona jest taka, w której, jeśli ktoś próbuje ją zabić, lepiej uciekaj. Walczyła ustami, kto był jej najbliższy. Nie sądzę, żeby łatwo zeszła.

„Jest bardzo uparta. Kiedy coś wpadnie jej do głowy, chce to zrobić. Kiedy jesteś w sytuacji manipulacji, nie wiesz, przez co przechodzisz, całkowicie tracisz z oczu to, co uważasz za słuszne Myślę, że Chelsea też nie uważa, że ​​w tym momencie ma przyjaciół.

East Enders Te sceny zostaną pokazane w niedzielę 26 grudnia o godzinie 22:00 w BBC One.

Czytaj więcej East Enders Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io