Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spencer mówi, że Xbox Game Pass jest „na razie bardzo zrównoważony”

X-Box Prezydent Phil Spencer Twierdził, że Xbox Game Pass jest już „zrównoważony” w obecnym stanie i będzie rósł jeszcze bardziej.

Rozmawiając z Stephen Totilo z AxiosSpencera zapytano o jego reakcję na osoby, które powiedziały, że Game Pass jest nie do utrzymania, ponieważ oznacza to, że gracze otrzymują gry takie jak gwiezdne pole W ramach subskrypcji zamiast płacić za nią 60 USD.

– Mam na myśli, że możesz policzyć w Game Pass – odparł Spencer. „Wydaje mi się, że nie znasz liczby subskrybentów [we have] Albo ile płaci każdy subskrybent, ale możesz podjąć dość przemyślane decyzje i dosłownie policzyć to, co naszym zdaniem może być ostatecznie Game Passem – możesz to zrobić w kawałku pracy.

„Ale na pewno Game Pass jest zrównoważony”.

Spencer dodał, że rozwój Game Pass jest częścią strategii Xbox, ale nie jest to jedyny cel firmy.

„To nie jedyna rzecz, która rozwija się w Xboksie” – wyjaśnił. „Nie jest to jedyny cel fundacji i jest, jako niezależna rzecz, bardzo zrównoważona, tak jak jest dzisiaj. Jest zrównoważona”.

„Wiem, że jest wiele osób, które lubią pisać [that] Teraz palimy gotówkę, aby w przyszłości zdobyć pewną ilość złota. Nie, Game Pass jest obecnie bardzo zrównoważony i nadal się rozwija”.

Xbox Game Pass został wprowadzony na rynek w czerwcu 2017 r. i stał się kluczowy w Microsoftbiznes gier, Przyciągnięcie ponad 18 milionów subskrybentów Według najnowszych ogłoszonych danych, stan na styczeń 2021 r.

Usługa zapewnia członkom dostęp do ponad 100 tytułów, w tym wszystkich gier własnych w dniu premiery, za 10 USD / 8 GBP miesięcznie na konsoli lub Komputer. Za 15 USD / 11 GBP użytkownicy mogą uzyskać dostęp do gier na konsoli, komputerze i urządzeniach mobilnych, w tym za pośrednictwem Gry w chmurze Xbox.

READ  Destruction AllStars na wyłączność PS5 pozyskuje roboty online • Eurogamer.net

Podczas lipcowej rozmowy o wynikach Microsoft za czwarty kwartał, dyrektor generalny Satya Nadella Twierdził, że Xbox Games Pass „szybko się rozwija”Abonenci grają o prawie 40% więcej gier i wydają o 50% więcej niż osoby niebędące członkami.

Jednak pomimo ciągłego rozwoju, Xbox Game Pass W zeszłym roku przyciągnął mniej nowych subskrybentów, niż celował Microsoft.

Zgodnie z dokumentem finansowym złożonym i monitorowanym przez Microsoft w październiku AksjosLiczba subskrybentów Xbox Game Pass wzrosła o 37,48% w ciągu dwunastu miesięcy kończących się 30 czerwca, ale firma dążyła do wzrostu o 47,79%.