Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

South Park: ocena aprobaty amerykańskiego księcia Harry’ego i Meghan Markle spada poniżej księcia Andrzeja po epizodzie parodii

Po tym wydarzeniu notowania aprobaty księcia Harry’ego i Meghan Markle w USA gwałtownie spadły Park Południowy Wyemitowano parodię pary królewskiej.

W kontrowersyjnym ostatnim odcinku serialu animowanego dla dorosłych książę i księżna zostali wyśmiani serią żartów, które niektórzy widzowie określili jako „brutalne”.

Mówi się, że sama Markle jest „zaniepokojona” treścią programu, który koncentruje się na satyrze ostatnich publicznych komentarzy pary na temat naruszenia ich prywatności.

Jednak przedstawiciel Harry’ego i Markle zaprzeczył doniesieniom, że rozważają pozew przeciwko twórcom South Park, Treyowi Parkerowi i Mattowi Stone’owi, nazywając spekulacje „nonsensem”.

Teraz firma Redfield & Wilton przeprowadziła nową ankietę dla Newsweek Stwierdza, że ​​ogólna ocena akceptacji księcia Harry’ego spadła o trzy miejsca do -10 od czasu wyemitowania odcinka, podczas gdy ocena Markle wynosi -17.

Według sondażu przeprowadzonego 19 lutego, od grudnia 2021 roku Harry stracił 48 punktów, a Markle 40.

Liczby stawiają parę tuż poniżej oblężonego wujka Harry’ego, księcia Andrzeja, który miał ocenę aprobaty netto -2. Ankieta Redfielda i Wiltona wykazała, że ​​26 procent stwierdziło, że lubi księcia Yorku, a 28 procent stwierdziło, że go nienawidzi – reszta określiła się jako obojętni lub „nie wiem”.

Scena z „Privacy World Tour” South Park.

(Najważniejszy Plus)

W zeszłym roku Andrew zawarł ugodę pozasądową po sześciomiesięcznej batalii sądowej z Virginią Giuffre, która oskarżyła go o trzykrotny napaść seksualną w 2001 roku, kiedy miała 17 lat, czyli poniżej ustawowego wieku przyzwolenia w niektórych stanach USA.

Podczas gdy Parker i Stone nie używali specjalnie imion Harry i Meghan Park Południowymęski bohater to rudowłosy książę, a jego żona nosi ten sam strój, który Markle nosiła kiedyś w 2018 roku.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Subskrypcja

W odcinku zatytułowanym „Privacy’s World Tour” Prince promuje książkę nazwaną jego imieniem I przepraszamco jest oczywistym odniesieniem do niesławnego pamiętnika Harry’ego, dodatkowyktóry został wydany w zeszłym miesiącu.

Niezależny Zbierz siedem odniesień, które mogłeś przegapić w tym odcinku tutaj.

READ  Zaginął jeden z największych talentów telewizji