Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sophia Hartley Edward Little / Levitt / Polska przecina St. Domes / Gray-NG / Windrobe / Manmouth

AUBURN – Wcześniej w tym sezonie Edward Little / Levitt / Polish Red Hornets miał smykałkę do wcześniejszego wyróżnienia przeciwnika.

Środowy „mecz szosowy” nie różnił się od wygranych 4-2 kobiet w hokeju z norweskim Savings Bank Arena przeciwko St Domes / Gray-New Clochester / Winthrop / Manmouth Saints. Napastnik Sophia Hartley zdobyła dwa gole w zwycięstwie.

Trenerka Red Hornets, Dana Proup, powiedziała: – Na początku roku mieliśmy kilka bramek na początku roku.

Hartley otworzył wynik dla Red Hornets (2-1) i objął prowadzenie 1:0 w pierwszej tercji.

„To było świetne (strzelenie pierwszego gola)” – powiedział Hartley. „To wzmocniło całą naszą energię; potrzebowaliśmy go (cel), aby wstać.

Sofia Costagna, która asystowała przy bramce Hartleya, oddała strzał z lewego punktu w kierunku bramki. Saints myślał, że bramkarz Aubrey White obronił, ale tempo Bucka spadło 2-0 z resztą tercji od 2:30 do linii bramkowej.

„Nasze dziewczyny potrafiły przenosić młode, były dziś piękne. Nie wykorzystaliśmy ich wszystkich, ale dostaliśmy je, gdy tego potrzebowaliśmy” – powiedział Perup.

Trener Saints Paul Kozellin powiedział, że jego dziewczyny grały lepiej w pierwszych 15 minutach meczu, pomimo opóźnień na tablicy wyników.

„Wtedy myślałem, że kontrolujemy grę” – powiedział Kozlin. „Mieliśmy nadzieję, że uda nam się do tego wrócić. Budujesz swoją drogę, zdobywając jeden, potem dwa. Potem przechodzisz na trzeci poziom.

Sześć minut po drugiej tercji Bella Webster odbiła dobicie, aby umieścić Świętych (0-4) na pokładzie strzałem George’a Davidsona.

W międzyczasie obaj bramkarze pokazali świetną grę. Po pierwsze, White właśnie wykonał wielką obronę nietoperza. Buck wszedł w pomoc, a napastniczka Saints Emma Roy, która wyszła z pola karnego, podzieliła się. Bramkarz Red Hornets, McKenzie Horton, przygotował się i wykonał nietoperzową obronę.

READ  Nowa fala Kovita mogłaby uspokoić polski rynek pracy, ale tylko chwilowo | Pstryknąć

„To ogromna oszczędność” – powiedział Perup. „Roy jest niebezpiecznym graczem; Zdecydowanie ją obserwowaliśmy.

Święci zremisowali 2-2, gdy Horton próbował zakryć linię bramkową, ale West Duffy zablokował tył siatki na trzy minuty przed końcem drugiej tercji.

Red Hornets ponownie objęli prowadzenie, gdy Kylie Spocknardi wyszła z lewego koła w miejsce czekającego Hartleya. Hartley wykorzystał podanie w czwartej minucie trzeciej tercji.

„Myślę, że był ogromny, ponieważ dał nam przewagę” – powiedział Hartley o celu. „To już nie jest gra 2-2; Musimy być dobrzy w bezpieczeństwie (resztę drogi).”

W ostatniej minucie, po ściągnięciu bramkarza, Webster wyprzedził Hortona i zmusił Bucksa do wyrównania meczu. Sędziowie szybko go odrzucili.

„Nie widziałem tego, powiedziałem sędziemu, żeby przyjechał, ale oni nie przyszli” – powiedział Kozlin.

Goselin dodał, że Webster powiedział mu, że Buck przekroczył granicę.

Spuknardy uderzył w znacznik ubezpieczenia na 19 sekund do końca gry.

Czerwone Szerszenie nie zdobyły punktów w czterech grach o władzę, a Święci nie otrzymali gry o władzę.

W wygranej Horton wykonał dziewięć rzutów obronnych, a białe zatrzymały 23 strzały.

„Myślę, że obaj bramkarze grali dobrze; „Zrobili kilka ważnych oszczędności w kluczowych momentach” – powiedział Kozlin. „Utrzymywali mecz blisko obu stron, więc był to fajny mecz do oglądania i grania.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni