Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony ogłasza specyfikacje techniczne PlayStation VR2 do PS5, publikuje zwiastun premiery tytułu Horizon Call of the Mountain

Gracze są przyzwyczajeni do wibrowania ręcznych elementów sterujących, aby pomóc w zanurzeniu się, ale gogle PS VR2 zapewnią również dotykowe informacje zwrotne graczowi na głowie.

„Sprzęt zwrotny z zestawu słuchawkowego to nowa funkcja sensoryczna, która zwiększa poczucie działań gracza w grze”, post na Oficjalny blog PlayStation czyta.

Stworzony z pojedynczym wbudowanym silnikiem wibracyjnym, który dodaje sprytny element dotykowy, przybliżając graczom rozgrywkę. Na przykład gracze mogą poczuć rosnący puls postaci w chwilach napięcia, pęd przedmiotów przechodzących w pobliżu głowy postaci lub pchnięcie głowy postaci. Samochód podczas przyspieszania postaci do przodu.”

Funkcjonalność dźwięku 3D zostanie również wprowadzona w zestawie słuchawkowym, który oferuje wciągające funkcje, takie jak sama technologia Tempest.

W zestawie będą cztery kamery, które śledzą gesty gracza i ruchy oczu, ale urządzenie nie będzie bezprzewodowe, jak niektóre inne zestawy VR – będzie komunikować się z PS5 przez USB Type-C.

Wezwanie horyzontu z góry Akcja toczy się w tym samym świecie gry, co Zakazany horyzont na zachódKtóry ukaże się w przyszłym miesiącu jako kontynuacja gry z 2017 roku Horyzont Zero Świt.

„Oszałamiająca grafika i zupełnie nowe konsole PS VR2 Sense nadają nowe znaczenie pełnemu zanurzeniu się w świecie Horizon” — mówi Jan Bart van Beek, dyrektor Game Studio Guerilla, na blogu PlayStation.

„Nie chcemy jeszcze wiele ujawniać, ale ta historia zostanie opowiedziana oczami zupełnie nowej postaci. Po drodze spotkasz także Aloy, inne znajome twarze i nowe postacie, a my również niedługo przedstawię wam protagonistę Horizon Call of the Mountain.” „

PS VR2 został zapowiedziany na targach CES w USA.

Oryginalna wersja PS VR została wydana na PlayStation 4 w 2016 roku. Z adapterem, który może być używany z PS5, wydanym w 2019 roku wraz z Microsoft Xbox Xbox X i S; Ale PS VR2 będzie pierwszym urządzeniem do wirtualnej rzeczywistości stworzonym specjalnie dla każdej konsoli nowej generacji.

READ  LG C1 i G1 OLED właśnie stały się lepsze w grach dzięki Dolby Vision 120 Hz