Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony kupuje platformę turniejów e-sportowych Repeat.gg

Sony nabywa platformę turniejów e-sportowych Powtórz.gg, który reprezentuje najnowszą inwestycję PlayStation w e-sport. Repeat.gg umieścił ponad 100 000 turniejów z ponad 2,3 milionami uczestników, Raporty GryPrzemysł.bizktóry pokazuje popularne gry, takie jak FortniteA Liga LegendA Call of Duty: Strefa wojny.

„Wraz z utalentowanym zespołem Repeat.gg jesteśmy podekscytowani, że możemy odkrywać więcej sposobów, w jakie gracze mogą angażować się w konkurencyjne gry i poszerzać naszą ofertę e-sportową” – powiedział Stephen Roberts z Sony Interactive Entertainment. GryPrzemysł.biz. „To dopiero początek naszej podróży i nie możemy się doczekać, aby w przyszłości udostępnić więcej aktualizacji naszej społeczności”.

Zespół napisał, że dzięki przejęciu Repeat.gg będzie miał dostęp do „więcej zasobów, tytułów gier i technologii”. Na swoim blogu o przejęciu. Platforma nadal będzie obsługiwać komputery, urządzenia mobilne i inne konsole „wraz z PlayStation”.

Przejęcie Repeat.gg następuje po zakupie przez Sony prestiżowych mistrzostw e-sportowych Evo we współpracy z RTS ostatni rok. (Pierwsze Evo będzie wykonywane osobiście od 2019 roku w sierpniu.) Firma organizuje już również własne turnieje poprzez Platforma turniejowa PlayStationSony Znacznie rozszerza swoje gry serwisowe na żywoWygląda na to, że firma szuka więcej sposobów na zjednoczenie graczy w zawodach.

Poniedziałkowe przejęcie jest również najnowszym z serii ostatnich transakcji. Sony oficjalnie zakończyło przejęcie los Programista Bungie A Jade Raymond’s Haven Studios ostatni tydzieńZostał ogłoszony w maju 2021 r. Świetne partnerstwo z Discord.

READ  Endwalker otrzymuje ogromny wzrost zamówień w przedsprzedaży