Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony Interactive Entertainment współpracowało ze studiami przez kilka lat przed przejęciem

W przeciwieństwie do swoich największych konkurentów, Sony Interactive Entertainment starannie wybiera studia, które chce przejąć, stąd ich niewielka liczba. Są dumni, że wybierają tylko te, które wydały wysokiej jakości tytuły w ciągu lat wspólnej pracy.

CEO i prezes SIE, Jim Ryan, niedawno podzielili się przemyśleniami w ekskluzywnym wywiadzie dla mediów TMTPost na temat nabywania studiów do pracy.

Ryan ujawnił, że wiele z ich studiów rozwinęło się naturalnie przez lata i faktycznie pracowało z nimi przez długi czas. Chcą, aby te studia rozwijały się naturalnie, aby doskonalić je na wyższe wyżyny bez jakiejkolwiek presji ze strony osób nad nimi, a następnie wysokiej jakości treści, które wydają.

„Na przykład w 2019 r. nabyliśmy Insomniac Games, a wiele lat temu nabyliśmy również Guerrilla Games i Sucker Punch” – Ryan podał przykłady studiów, z którymi współpracowali i które nabyli. „Jedną wspólną cechą tych przejętych studiów jest to, że mieliśmy z nimi współpracę przez kilka lat przed przejęciem, co oznacza, że ​​lepiej je rozumiemy”.

Dzięki długim relacjom roboczym ze studiami firma SIE zna już etykę pracy, procesy, korzyści, możliwości, obszary do poprawy i nie tylko. . Ważnym czynnikiem, który jest im potrzebny przed objęciem tego konkretnego studia pod swoje skrzydła, jest ich lepsze poznanie. Nie chcą mieć studiów, o których mają tak małą wiedzę.

Niezależnie od tego, SIE i te studia już zbudowały zaufanie, ułatwiając integrację z nimi.

rozmowa kwalifikacyjna: TTM Post

READ  Olney Theatre produkuje letnie pokazy plenerowe w Root Family Theatre