Sonny Bill Williams znakomicie eliminuje NFL w 2 minuty

Sonny Bill Williams wysadził Barry’ego Halla w dwie minuty i mówi, że Paul Gallen może być jego kolejnym przeciwnikiem.

Gwiazda rugby z Nowej Zelandii, Williams, zdołała przechytrzyć Major League Soccer w Sydney w środowy wieczór, dominując w pierwszych sekundach.

Williams wstrząsnął zdobywcą tytułu Sydney Swans w pierwszej połowie minuty kilkoma precyzyjnymi uderzeniami.

Hall upadł już po 47 sekundach, chociaż sędzia Les Veer powiedział, że nie widział uderzenia.

Wyglądało na to, że Hall uderzył w lewy hak i wyglądał niepewnie po wstaniu.

W ciągu 40 sekund 45-latek wraca na deskę po zrobieniu dwóch dużych zdjęć,

Bezwzględny Williams zakończył walkę kilka sekund później, po uderzeniu dużą prawą ręką, która upuściła Halla, co skłoniło Fear do jednostronnego zakończenia walki po 1 minucie 55 sekundzie.

36-letni Williams, który był o 11 kg cięższy od Halla, poprawił swój zawodowy rekord do 9-0, podczas gdy Hall spadł do 0-1-1.

„Jest powód, dla którego tylko jeden procent ludzi robi tego typu rzeczy” – powiedział Williams. „Barry i jego zespół szanują to, co robili”.

– Bo byłem zdenerwowany przed walką.

Sonny Bill Williams po pokonaniu Barry'ego Halla

Zapytany o swoją następną walkę, Williams odniósł się do długo omawianego meczu ze swoim byłym kolegą z drużyny Premier League, Gallenem.

– Mówi się o Gallenie, więc może o Galenie – powiedział SBW, wiwatując z tłumu.

Paul Fleming (28-1) zdobył pięć pasów regionalnych wagi piórkowej z 10-punktowym jednogłośnym zwycięstwem nad Jackson England (13-2) w ważnym turnieju głównym.

Fleming wypadł z prawej ręki w drugiej rundzie, ale odzyskał równowagę, by kołysać przeciwnika lewą ręką w tej samej rundzie.

Obaj mężczyźni odnieśli ranę przy jednym oku, ale bili się podczas walki.

READ  Shane van Gisbergen wygrał dwa razy w Perth, a Red Lion strzelił zwycięstwo w 600 Supersamochodach

Kolejnym zwycięzcą dolnej karty był zawodowy debiutant Raheem Mundine, trzecie pokolenie wybitnej australijskiej rodziny bokserskiej.

Mając zarówno ojca Anthony’ego, jak i dziadka Tony’ego w swoim narożniku, dający wskazówki, półciężka Raheem zdobyła czteropunktowe jednogłośne zwycięstwo nad Fiji Libani Livatia (1-5).

Munden wykazywał niektóre cechy swojego ojca, używając płynnych zwodów i od czasu do czasu trzymając ręce nisko, i wydawał się zrelaksowany i opanowany, i wystrzelił kilka tępych ciosów.