Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SOFAR rozszerza swój wkład w zerową przyszłość Polski dzięki swojej najnowszej gamie produktów na targach ENEX 2023

Kells, PolskaI 10 marca 2023 r /PRNewswire/ — Firma SOFAR, wiodący światowy dostawca rozwiązań fotowoltaicznych i ESS, wprowadza najnowsze innowacje w sektorach energii odnawialnej, od budownictwa mieszkaniowego, C&I po usługi użyteczności publicznej, w celu dalszego zwiększania swoich wpływów na polskim rynku energii słonecznej.

Odkąd firma SOFAR weszła na polski rynek w 2014 roku, jest jednym z najpopularniejszych producentów reflektorów znanych rodzimym klientom. Dzięki wyjątkowej wydajności produktu firma SOFAR została nagrodzona tytułem Najlepszej Marki Inwerterów PV w Polska przez EuPD. Aby zapewnić lepsze wrażenia, SOFAR utworzył lokalny oddział z profesjonalnymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za terminową obsługę.

Na początku tego roku firma SOFAR zaprezentowała nową tożsamość marki. Zgodnie ze swoim w pełni ulepszonym wizerunkiem marki firma SOFAR wprowadziła nowy 100-125KTL-G4 przeznaczony do zastosowań C&I do Polska Największe targi energii odnawialnej. Łącząc wiodący w branży ultrawysoki prąd, łatwą instalację i inteligentną ochronę, falownik jest w stanie osiągnąć niższy LCOE i wyższą wydajność dzięki łatwej instalacji i bezpiecznej eksploatacji.

Tymczasem falowniki hybrydowe i magazyny energii cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich klientów. SOFAR dostrzega rosnące zainteresowanie rozwiązaniami mającymi na celu inteligentne zarządzanie produkcją energii. W kontekście rosnących wymagań firma SOFAR wzbogaca swoje rozwiązania storage o akumulatorowy system magazynowania energii BTS E5~E20-DS5 oraz inwertery hybrydowe serii HYD 5K~20KTL-3PH.

BTS E5 ~ E20-DS5 stosuje konstrukcję z możliwością układania w stosy, co pozwala na bezproblemową instalację i konfigurację. W porównaniu z tradycyjnym BESS do zastosowań mieszkaniowych wyróżnia się bardziej elastyczną rozbudową, umożliwiając stosowanie mieszanki starych i nowych baterii. Każdy moduł akumulatorowy ma wbudowany PCU, który może zmniejszyć straty mocy i zaoszczędzić więcej użytecznej energii. Aby dorównać BESS, firma SOFAR wprowadziła również falowniki hybrydowe z serii HYD 5K~20KTL-3PH, które obsługują różne tryby pracy.

Rynek polski jest jednym z naszych najważniejszych rynków Europa, który ma utrzymać zrównoważony wzrost w najbliższej przyszłości. Opierając się na kompleksowych usługach krajowych i atrakcyjnych kanałach dystrybucji, SOFAR jest zdeterminowany, aby wspierać czyste przejście kraju w kierunku przyszłości o sumie zerowej dzięki wysokiej jakości produktom i silnemu partnerstwu”. Lisa LeeCountry Director na Polskę w firmie SOFAR.

O Soferze

SOFAR jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i magazynowania energii i dąży do bycia liderem w dziedzinie cyfrowych rozwiązań energetycznych z kompleksowym asortymentem, w tym inwerterami fotowoltaicznymi od 1 kW do 255 kW, inwerterami hybrydowymi od 3 kW do 20 kW, systemem magazynowania baterii, scentralizowaną energią rozwiązania do przechowywania i zarządzania energią Inteligentne do zastosowań mieszkaniowych, zastosowań C&I oraz zastosowań na dużą skalę. Do 2021 roku SOFAR dołączył do TOP5 Global Hybrid Inverter Suppliers i stworzył globalną sieć badawczo-rozwojową z trzema centrami badawczo-rozwojowymi i dwiema bazami produkcyjnymi. W 2022 roku roczna zdolność produkcyjna SOFAR wyniesie 10 GW dla falowników fotowoltaicznych i magazynów oraz 1 GWh dla akumulatorów. Do końca 2022 roku SOFAR dostarczył ponad 18 GW transformatorów do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.

Dowiedz się więcej o SOFAR odwiedzając: https://www.sofarsolar.com/.

zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2030436/222.jpg

ŹRÓDŁO SOFAR

READ  Electricite de France: EDF potwierdza swoje zaangażowanie we wspieranie polskiego programu energetyki jądrowej poprzez zawarcie umów o współpracy z 5 polskimi firmami podczas V Polsko-Francuskiego Dnia Przemysłu Jądrowego w Ołtarzewie