Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Skyrim Anniversary Edition” dał modyfikatorowi wczesny dostęp, aby zapobiec „modpocalypse”

Bethesda dał Skyrim Programista Script Extender wczesny dostęp do plików Edycja rocznicowa Skyrim, aby zapobiec katastrofie, prężną społeczność nazwano „modpocalypse”.

Według użytkownika Reddita, Extrwi, twórcy Skyrim Rozszerzenie skryptu, Bethesda dostarczyła wczesny dostęp do Edycja rocznicowa Skyrim – uruchomiony dzisiaj – aby zapobiec „modpocalypse”.

Dla kontekstu, w październiku ubiegłego roku Extroy dał to jasno do zrozumienia Skyrim Rozszerzenie skryptu — istotny składnik dla rozległych obszarów plików Skyrim Modyfikacja – Prawdopodobnie zostanie ponownie zbudowany „od zera”. Było to spowodowane aktualizacją Bethesdy SkyrimKonwersja z programu Visual Studio 2015 do programu Visual Studio 2019.

Ponieważ wiele modów zależy od pliku Skyrim Rozszerzacz skryptu roboczego, społeczność dubbingowa Edycja rocznicowa Skyrimuwolnienie „modpokalipsa„Ze względu na obawy, że może to spowodować awarię prawie każdego znanego modu w grze.

Na szczęście Bethesda zapewniła Extrwi wczesny dostęp do Edycja rocznicowa Skyrim, co zaowocowało „surowym” wydaniem SKSE64 2.1.

w ostatni redditExtrwi wyjaśnia, co dzieje się za kulisami:

„Starając się uniknąć kontrolowanej części modpocalpyse, spędziłem cały swój wolny czas przez ostatnie półtora tygodnia przygotowując się i zrobiłem to około godziny przed rozpoczęciem aktualizacji, którą naciskałem. Dzięki Bethesdzie za udzielenie mam wcześniejszy dostęp do AE, abym mógł to przygotować ”.

Extrwi ostrzega, że ​​z powodu dużej ilości przepisywania kodu „potencjał błędów jest wyższy niż zwykle”, ale przyznaje, że „wydaje się, że wszystko działa lepiej niż oczekiwano”.

„Jeśli masz istniejącą konfigurację modów na pre-AE i chcesz dalej pracować, nie jest to znak, że powinieneś uaktualnić i zacząć korzystać z tej wersji SKSE. Jeśli jednak zaktualizowałeś już AE i masz ochotę na przygodę, daj spróbuj.” .

W innych umiarkowanych wiadomościach Todd Howard ujawnił, że gwiezdne pole Będzie miał „pełną obsługę modów” i tworzenie postaci, które pozwolą graczom wybrać ich zaimki.

READ  Czas kupić większą misję 2: Medal of Honor zajmuje aż 45 GB miejsca