Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Siostrzenica księżnej Diany, Kitty Spencer, przerywa milczenie po tym, jak jej ojciec opuścił jej ślub

Nowożeńka Kitty Spencer została sprowadzona do ołtarza przez swoich dwóch braci, kiedy poślubiła Michaela Lewisa w wystawnej ceremonii, podczas której panna młoda miała na sobie pięć sukienek.

Kitty Spencer poślubiła Michaela Lewisa podczas wystawnej ceremonii we Włoszech

Nowożona Kitty Spencer przemówiła po raz pierwszy od czasu jej wystawnego ślubu po tym, jak ojciec Earla Spencera opuścił to wydarzenie.

Siostrzenica księżnej Diany została sprowadzona do ołtarza przez swoich dwóch braci podczas jej małżeństwa z Michaelem Lewisem podczas wystawnej ceremonii, podczas której panna młoda miała na sobie pięć sukienek.

30-latek poślubił Louisa, bogatego ojca trojga dzieci, które były ponad dwukrotnie starsze, podczas wystawnej ceremonii w Rzymie.

Lady Kitty i pan Louis, lat 62, w sobotę w Villa Aldobrandini wymienili śluby przed słynnymi gośćmi, w tym piosenkarką Pixie Lott i żoną Idrisa Elby, Sabriną.W zeszłym tygodniu wyszła za mąż na wystawnym przyjęciu
(

zdjęcie:

Dolce i Gabbana)


Zabrała się na Instagram, aby pochwalić swój „najdumniejszy moment”
(

zdjęcie:

Dolce i Gabbana)
Nowożeńcy rozpoczęli piątkowy wieczór uroczystą kolacją w ekskluzywnej rzymskiej Galerii Del Cardinale w otoczeniu arystokratycznych gości, po czym udali się na ucztę weselną o zachodzie słońca.

W czwartek Kitty przemówiła po raz pierwszy od ślubu via Instagram Aby uhonorować jej przyrodnich braci.

Powiedziała: „Bez wątpienia to była najdumniejsza chwila w moim życiu, kiedy moi bracia szli ze mną do ołtarza.Panna młoda szła do ołtarza z rodzeństwem Louisem Spencerem, wicehrabią Althorpem i Samuelem Aitkenem
(

zdjęcie:

ermini141 / Instagram)
„Dziękuję naszej rodzinie i przyjaciołom za niezapomniany weekend wypełniony miłością, śmiechem i szczęściem bardziej niż kiedykolwiek znałem.

„To wciąż wydaje się snem”.

Nie powiedziano nic oficjalnego o tym, dlaczego Earl Spencer nie wziął udziału w ślubie córki.

W piątek wieczorem opublikował zdjęcie zrobione na terenie swojej posiadłości, Althorp, na kilka godzin przed ceremonią we Włoszech.Earl Charles Spencer nie był na przyjęciu
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)
Zdjęcie przedstawiało księżyc i było dołączone do podpisu: „Teraz to jest księżyc”.

Wtajemniczony twierdził, że Earl mógł pominąć wielki dzień swojej córki z powodu kontuzji barku.

„Charles niedawno doznał kontuzji i być może dlatego nie podróżował, ale łatwo jest, aby wszyscy tam nie byli” – powiedziało Mail Online źródło.Brat Diany powiedział niedawno, że miał „bolesną i nieprzyjemną” kontuzję barku, która wpłynęła na jego swobodę ruchów, ale powód, dla którego nie był obecny, jest nieznany.

Podczas uroczystości Kitty miała na sobie serię sukienek zaprojektowanych przez dom mody Dolce & Gabbana.

Jej główna suknia prezentowała misterny kwiatowy wzór koronki, wysoki dekolt, długie rękawy i bufiaste ramiona.

Mówi się, że dział Alta Moda firmy Dolce & Gabbana spędził około sześciu miesięcy na projektowaniu sukni ślubnej Kitty w fabryce haftu i atelier w Mediolanie.

READ  Rose Aaling Ellis ma zarobić milion funtów i „zdominować Hollywood” swoją kłującą wygraną