Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Siły pH zremisowane z Polską na olimpiadzie

Filipiny kontynuowały swój gigantyczny styl spekulacji, jako piąta drużyna z Polski zremisowała 2-2 w siódmej rundzie w piątek wieczorem, aby pozostać w biegu na 44. Światowej Olimpiadzie Szachowej w Chennai w Indiach.

Arcymistrz (GM) Mark Paragua odniósł prawdopodobnie jedno ze swoich największych dotychczasowych zwycięstw po tym, jak znokautował panującego mistrza Pucharu Świata i numer osiemnasty na świecie Jana-Krzysztofa Dudę na najwyższą płytę, aby rozwiązać zdumiewający impas.

GM Banjo Barcinella zremisował z Super General Managerem Casperem Buronem na drugim miejscu, pomagając Filipińczykom, wspieranym przez Filipińską Komisję Sportową, w meczu z 18 krajów, które zajmują 14. miejsce z 10 punktami każdy.

Country przegrywał 0,5-1,5, po tym jak GM John Paul Gomez zremisował z GM Wojciechem Morandą w trzeciej tabeli, podczas gdy GM Darwin Laylo upadł pod presją czasu i stracił swoje szanse w remisie i przegrał z GM Mateuszem Bartelem w czwartej tabeli.

To dobrze, że Paragua uratowała sytuację, osiągając imponujący wynik przeciwko drużynie z imponującą średnią oceną 2654 wobec krajowego benchmarku 2451.

Otrzymuj najnowsze wiadomości


Dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej

Zapisz się do codziennych biuletynów z Manila Times

Rejestrując się za pomocą adresu e-mail, potwierdzam zapoznanie się i akceptację Warunków świadczenia usług oraz Polityki prywatności.

To był trzeci raz, kiedy kraj złowił dużą rybę, z pierwszym i drugim kosztem Szwecji 2,5-1,5 w piątej rundzie we wtorek i Izraela 2-2 w następnej rundzie.

Filipińczycy mają teraz nadzieję na dodanie kolejnego do swojej rosnącej listy ofiar, ponieważ mają do czynienia z fikcyjnymi Grekami w czasie prasy ósmej.

W dywizji kobiet Filipińczycy wracają na czoło po pokonaniu nieszczęsnych Boliwijczyków, 3,5-0,5, w zwycięstwach WGM Janelle Mae Frayna, WIMs Marie Antoinette San Diego i Kylena Joy Mordido na 1., 2. i 4. szachownicy oraz . Rysunek WIM Jan Jodilyn Fronda na drugim panelu.

READ  Polska: CPI blisko 14% Wzrost cen daleki od przekroczenia