Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Silent Hill i Metal Gear Solid Remake Laker przyznają się do zmyślania plotek

Znany przeciek przyznał się do zmyślania plotek na temat Silent Hill i twarde wapno metaliczne przerobić. Pomimo tego, że od lat nie tworzy odpowiedniej gry AAA, Konami jest nadal jednym z najczęściej omawianych wydawców gier na świecie. Posiadają klucze do niektórych z najbardziej lubianych w branży franczyz i złamali serca graczy na całym świecie, skutecznie zamykając je w dającej się przewidzieć przyszłości. Prawie wszystko zaczęło się, gdy Konami zostało anulowane ciche wzgórza, nowy wpis w serii od Hideo Kojimy. Gra została anulowana po niesławnym PT Demo zyskało niemal powszechne uznanie. Metal Gear Solid został również w dużej mierze odrzucony po tym, jak Kojima opuścił franczyzę po konflikcie z wydawcą.

przez lata, Pogłoski o powrocie obu tych korzyści rezonują w całej branży. Wybitny informator z dobrymi osiągnięciami znany jako TheRealInsider zasugerował, że nowa gra Silent Hill i nowa wersja twarde wapno metaliczne stanie się. Jest jednak jeden mały problem: TheRealInsider został ujawniony jako YouTuber o nazwie DanAllenGaming. YouTuber przyznał się do złamania umów o zachowaniu poufności i zakazu ujawniania informacji, które zna po zaproszeniu na wydarzenia branżowe. Potwierdził również, że zmyślił rzeczy takie jak plotki o Silent Hill i Metal Gear Solid, posuwając się nawet do stwierdzenia, że ​​były „bzdura”. DanAllenGaming od tego czasu dezaktywował konto TheRealInsider na Twitterze oraz swoje osobiste konto na Twitterze i potwierdził, że na jakiś czas zrezygnuje ze swojego kanału.

Warto zauważyć, że inni informatorzy stwierdzili, że słyszeli rzeczy o nowych grach Silent Hill i wydaniu Metal Gear Solid. Nawet zdjęcia pierwszego stały się wirusowe w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Tylko czas pokaże, czy mieli rację, a DanAllenGaming po prostu płynął na fali innych przecieków, czy to wszystko było jednym wielkim oszustwem. Na razie nic nie wskazuje na to, kiedy Konami może ogłosić nową grę Silent Hill lub Metal Gear Solid.

READ  Sony ogłasza specyfikacje techniczne PlayStation VR2 do PS5, publikuje zwiastun premiery tytułu Horizon Call of the Mountain

Co myślisz o plotkach? Daj mi znać w komentarzach lub napisz na TwitterCade_Onder.