Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Shraddha Kapoor i Shakti Kapoor przywracają przestępcę JoJo w nowym filmie | Bollywood

Aktorka Shraddha Kapoor udostępniła we wtorek zabawny nowy film na Instagramie. W filmie, stworzonym na platformę streamingową, pojawił się także jej ojciec, aktor Shakti Kapoor.

Na filmie widać, jak Shraddha nakłada lakier do paznokci na palce u nóg. Jednak jej chwila samoopieki została uchwycona przez jej ojca, który przybywa w swoim kostiumie Crime Master Gogo – wraz z wąsami i lokami na czole.

Śraddha wiwatuje „Babu!” Widząc ojca. Kołysząc się w swojej czerwonej szacie, mówi: „Jestem lordem przestępczym Jojo. Wróciłem. Aya Ho Toh Kuch Toh ograbił Kar Gaungę (jestem tutaj, nie odejdę bez kradzieży).” Potem drapie jej lakier do paznokci i ucieka.

+

„Arre Baapu lakier do paznokci toh chhod dete (Tato, powinieneś był przynajmniej zachować mój lakier do paznokci! disneyplushotstarvip, co zrobiłeś? #GogoIsBack Aaye hai toh koch loot kar jinji”, Shraddha skomentowała swój post. Shakti również opublikowała ten sam film na Instagramie i napisał: „Gogo powraca #gogoisback #crimemastergogo….z moją niesamowitą córką”.

Podobno Shakti przywrócił postać do projektu Disney + Hotstar. Mówiąc o tym, powiedział News 18: „Nie mogę zdradzić wiele na temat serialu, ponieważ platforma ogłosi ogłoszenie, ale wszystko, co mogę zrobić, to surrealistyczny moment, aby odtworzyć tak wyjątkową postać. Stało się to bardzo wyjątkowe ponieważ zawiera również Shraddhę. Pracowałem z nią we śnie. Zawsze byłem fanem jej prac. Z czułością nazywa mnie Babu (ojcem) i uwielbia postać mistrza kryminalistyki Gogo. W rzeczywistości żartuje, że jest Zbrodnią Mater Gogi (śmiech). Właściwie byłoby ciekawie, gdyby ktoś nakręcił film „Mistrz zbrodni Gogo Aur. Uski Beti Gogi. Będzie fajnie”.

Przeczytaj także: Neha Dhupia-Angad Bedi opowiada o tym, dlaczego nie pokazuje twarzy swojej córki Mehr: „Kiedy dorośnie, może dokonać wyboru”

READ  Christopher Walken czerpie z oryginalnego planu Banksy'ego w Bristolu z programu telewizyjnego The Outlaws | Ents & Arts News

Crime Master Gogo to postać z kultowej komedii Andaz Apna Apna w reżyserii Rajkumara Santoshi. W rolach głównych występują Aamir Khan, Salman Khan, Karisma Kapoor i Raveena Tandon.