Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Showa American Story Trailer łączy NieR Automata i Dead Rising

Amerykańska historia Showa Jest to nowa gra od chińskiego dewelopera Nickcom Rozrywka który przedstawia Amerykę jako japońską kolonię na końcu świata.

Opis zwiastuna ujawnionego dla Amerykańska historia Showa Opisuje grę jako „zupełnie nową grę RPG i żarliwy list miłosny do popkultury lat 80., który ma silny gust w B-Movie”.

Dalej mówi: „Gracze wcielą się w Choko, nastoletnią dziewczynę cudownie wskrzeszoną z martwych, która wyrusza w podróż prawdy i zemsty przez Stany Zjednoczone, kraj pod japońską „kolonializmem kulturowym” na długo przed następuje tajemnicza katastrofa, która radykalnie zmienia cały świat, spotykając różnych ludzi, pokonując trudności i starając się żyć lepiej w tej długiej postapokaliptycznej przygodzie.”

Rozgrywka wydaje się czerpać wpływy ze stylu RPG NieR AutomatyZ ogromną liczbą zombie, które możesz znaleźć wskrzeszać zmarłych. Wygląda również na to, że zmierzysz się z żywymi wrogami w postaci różnych gangów. Gracze będą mogli korzystać z różnorodnych broni do walki wręcz, a także z różnych rodzajów broni do wyboru. Wygląda również na to, że będziesz mógł jeździć po całym świecie na motocyklu, wykonując bardziej służebne czynności, takie jak bieganie na bieżni lub chodzenie na szczudłach.

Podczas gdy zwiastun dla Amerykańska historia Showa Cytuje grę jako list miłosny do popkultury lat 80. i jest tam kilka ostatnich nawiązań, takich jak odniesienie do Quentina Tarantino. zabić Bill’ai anime Lagann gurren. Na końcu zwiastuna widać jakąś dużą konstrukcję, prawdopodobnie statek kosmiczny, rozbijającą się na pustkowiu.

Amerykańska historia Schwar Obecnie nie ma daty premiery, ale planuje się ją wydać w PS4i PS5, I komputer.

Z innych wiadomości, analityk branżowy powiedział niedawno, że myślą: Nintendo nie wyda Nintendo Switch Pro, ale w 2024 r. przejdziemy od razu do konsoli nowej generacji.

READ  Rock'n'roll przez całą noc z klapą Stratocaster Lexusa LC 500