Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sezon psot w Pokemon Go rozpoczyna się 1 września i zawiera Hoopa

Od 1 września gracze Pokemon Go będą mogli wziąć udział w Sezonie Mischief, który skupi się na przygodzie z Hoopą.

W sezonie pojawi się miesięczny specjalny program badawczy zatytułowany The Misunderstood Mischief, który skupi się na odkrywaniu więcej o Hoopa i dziwnych wydarzeniach, które mają miejsce przez cały sezon.

sezon psot Działa od środy 1 września 2021 10:00 do środy 1 grudnia 2021 10:00 czasu lokalnego.

Ci, którzy ukończą historię Special Quest w tym sezonie, otrzymają na koniec dostęp do wydarzenia, które może mieć coś wspólnego z Hoopą.

Również od 1 września do 1 października będziecie doświadczać tego samego w potyczkach Research Breakthrough. Po raz pierwszy w historii poza Badaniami Specjalnymi możesz spotkać Błyszczącego Ditto i możesz go znaleźć na wolności w trakcie i po tym okresie.

W każdy poniedziałek września jednorazowy pakiet zawierający przepustkę na zdalny rajd i inne przedmioty będzie dostępny w sklepie za 1 PokeCoin, a Pokemony pojawiające się w rajdach zostaną zresetowane.

Następujące Pokémony pojawią się w pięciogwiazdkowych rajdach przez cały wrzesień.

Lugia pojawi się z Aeroblast Attack w pięciogwiazdkowych rajdach 1-14 września.

W zależności od regionu, Uxie (Azja i Pacyfik), Mesprit (Europa, Bliski Wschód, Afryka i Indie) lub Azelf (Ameryka, Grenlandia) pojawią się w pięciogwiazdkowych rajdach od 14 września do 1 października. Po raz pierwszy w Pokemon Go możesz znaleźć błyszczącą, jeśli masz szczęście.

Ponadto w Mega Raidach pojawią się następujące Mega-Evolved Pokemon: Slowbro i Houndoom. Ponadto, w każdą środę we wrześniu, w godzinach od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego odbędzie się impreza Raid Hour z następującymi Pokemonami: Lugia z Aeroblast Attack, Uxie (Azja Pacyfik), Mesprit (Europa, Wschód) Wschód , Afryka i Indie) czy Azilve (Ameryka i Grenlandia).

Podczas wtorkowych godzin podświetlania Pokemonów, od 18 do 19 czasu lokalnego, za złapanie Pokemona zdobędziesz podwójny gwiezdny pył. Pokemony prezentowane w tych godzinach to odpowiednio: Spoink, Baltoy, Skitty i Alolan Meowth. Za przenoszenie Pokemonów zarobisz też dwa razy więcej cukierków.

READ  Sky Glass: nowe telewizory Sky 4K rezygnują z anten satelitarnych na potrzeby Wi-Fi

19 września będzie kolejnym Dniem Społeczności, czyli Będzie zawierać uroczą wydrę morską Oshawot.

Jednak dzieje się więcej, na przykład wydarzenie Psychic Spectacular z Pokémonami typu Psychic. Od 8 do 13 września powrócą znajome twarze, a po raz pierwszy pojawi się kolejny Pokemon.

Tydzień Mody odbędzie się w dniach 21-28 września i obejmie stylowo ubrane Pokémony, a dostępne będą nowe elementy awatara.

Wygląda też na to, że Giovanni zniknął, a radary Super Rocket Radary nie będą w stanie go w tym czasie wyśledzić, więc nie trzeba ich wyposażać. Jeśli nadal nie pokonałeś kumpla i nie przyłapałeś się na cześć, najwyraźniej masz na to tylko kilka dni.

Wreszcie, w grze pojawiła się nowa funkcja podglądu ewolucji, która będzie dostępna wkrótce. Pozwoli ci to wyświetlić podgląd twojego Pokémona CP po ewolucji przed jego ewolucją. Podgląd pokaże aktualnego Pokemona i jego CP sieci, nową ewolucję i CP oraz turnieje, do których zakwalifikuje się Pokemon Evolved.

Ta funkcja zostanie udostępniona we wrześniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu, skontaktuj się z Pokemon Go. Blog.